Obserwuj nas:

All-on-4®

All-on-4® - Kraków

Znajdujesz się w miejscu, gdzie technologia spotyka się z fachową wiedzą – DENTestetica, miejscu dedykowanemu metodzie All-on-4® w Krakowie. To innowacyjne i skuteczne rozwiązanie, które pozwoli Ci odzyskać piękny i naturalny uśmiech. Zapraszamy do poznania naszej oferty, gdzie z pasją łączymy nowoczesne technologie z doświadczeniem, tworząc idealne warunki do odzyskania pełnej funkcjonalności Twojego uśmiechu.

Wszczepienie implantu zajmuje 35 minut

99,7% skuteczności integracji implantów

Ponad 10 lat użytkowania tej technologii

Zaufało nam 2500 pacjentów

Jak to działa?

Implantacja

Na jednym łuku umieszcza się 4 implanty: 2 w części przedniej i 2 w części żującej.

Proteza

Proteza tymczasowa, zakładana w dniu zabiegu i zastępowana i zastępowana po kilku miesiącach stałą.

Dowiedz się więcej na temat metody All-on-4®

Zalety techniki All-on-4®

Cena

Najtańszy sposób na odbudowę wszystkich zębów z trwałym mocowaniem.

Wygoda

Pielęgnacja protezy jest bardzo prosta i można jeść jak dotychczas.

Prostota

Do implantacji nie jest wymagana kosztowna regeneracja kości.

Szybkość

Tymczasowa proteza stała jest oddawana do 24 godzin po zabiegu implantacji na okres 6 miesięcy.

Chcesz poznać pełną ofertę All-on-4® w DENTestetica?

Zapewne już wiesz, jak wiele korzyści niesie za sobą metoda All-on-4®. W DENTestetica jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym pacjentom to innowacyjne rozwiązanie, które odmienia życie wielu osób. Ale to dopiero początek. Mamy dla Ciebie jeszcze więcej informacji na temat tego, jak dokładnie możemy Ci pomóc odzyskać doskonały uśmiech. Szczegóły procedury, indywidualne podejście do pacjenta, a także specjalne oferty – wszystko to czeka na Ciebie w naszej pełnej ofercie. Wypełnij formularz lub napisz na Messengerze lub Instagramie, a my przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące metody All-on-4®.

Pozwól nam być częścią Twojej drogi do doskonałego uśmiechu!

Aby otrzymać pełną ofertę All-on-4® formularz lub zadzwoń pod numer +48 887 05 05 83.

Etapy leczenia

Konsultacja i wstępna diagnostyka

Lekarz przeprowadzi dokładną diagnozę oraz wykona dokumentację fotograficzną. Po wizycie otrzymasz szczegółowy plan leczenia wraz z warunkami.

Implantacja

Zabieg wykonywany jest po indywidualnym dostosowaniu znieczulenia, co gwarantuje bezbolesność. Na tym etapie zakładamy tymczasową protezę.

Założenie protezy stałej

Założenie protezy stałej następuje po kilku miesiącach od implantacji. To wszystko. Możesz cieszyć się pięknym uśmiechem.

DENTestetica posiada niezbędną wiedzę i umiejętności do podniesienia jakości życia pacjentów stosując metodę All-on-4® – nowy uśmiech w jeden dzień. Exellence Center koncepcji leczenia All-on-4® używa wysokiej jakości produktów. Bazujemy na nowoczesnych rozwiązaniach opartych na wieloletnich badaniach klinicznych  z zachowaniem najwyższej jakości. 

All-on-4® Kraków - efekt w jeden dzień

Głównym atutem metody All-on-4® w porównaniu z innymi technikami odbudowy zębów jest oszczędność czasu. Kolejną korzyścią jest wysoka jakość i wygoda. Nie tylko odmiana uśmiechu jest praktycznie natychmiastowa, lecz także rezultat prezentuje się jako naturalne, estetyczne zęby, gwarantujące niezastąpiony komfort użytkowania. Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu All-on-4® w DENTestetica Kraków to dobre rozwiązanie. 

Opis przypadku: 65-letni pacjent zgłosił się w celu uzupełnienia braków zębowych. Od kilku lat użytkował protezy ruchome, które jak twierdził „utrudniały mu życie”. Nie mógł w nich spożywać wszystkich pokarmów, bo podczas jedzenia spadały z podłoża. Czuł skrępowanie, bywając w towarzystwie. Zainteresowany był odbudową zębów „na stałe”, bez konieczności ich wyjmowania z jamy ustnej. Podczas konsultacji zostało pacjentowi zaproponowane leczenie implantologiczne według koncepcji All-on-4®, czyli odbudowa wszystkich zębów w szczęce lub żuchwie na 4 implantach. Zabieg wszczepienia implantów przeprowadzono w znieczuleniu miejscowym i w tym samym dniu do implantów przykręcono akrylowy most. Bezpośrednio po wizycie pacjent odczuł znaczną poprawę komfortu życia. Mógł spożywać pokarmy bez skrępowania i na nowo odczuwać ich smak. Odzyskał pewność siebie w towarzystwie. 

Lekarze prowadzący: dr n. med. Magdalena Orczykowska (specjalista chirurgii stomatologicznej), lek. stom. Marcin Dyląg. (specjalista protetyki stomatologicznej)

Czas trwania: pierwszy etap: 2 dni, oddanie protezy docelowej po 6 miesiącach

Opis przypadku: 67-letnia pacjentka zgłosiła się do leczenia z problemem, jak sama stanowczo stwierdziła, że „dość już ma tych zębów!” Długo leczyła się z powodu periodontopatii, przez co stopniowo traciła zęby. Użytkowane przez nią protezy pogarszały jakość jej życia. Nie mogła jeść, uśmiechać się, traciła pewność siebie. Po konsultacji wielospecjalistycznej z periodontologiem, chirurgiem i protetykiem oraz po rozmowie z pacjentką zdecydowano o usunięciu zębów i zastosowaniu implantów wg. koncepcji All-on-4®. Zabieg przeprowadzono w znieczuleniu ogólnym, w obecności anestezjologa. W trakcie zabiegu usunięto zęby i wprowadzono implanty. Po kilku godzinach od zabiegu do implantów przykręcono mosty akrylowe. Pacjentka natychmiast mogła się cieszyć pięknym uśmiechem.

Lekarze prowadzący: lek. den. Monika Bereś (specjalista protetyki stomatologicznej), lek. dent. Maciej Bereś (specjalista chirurgii stomatologicznej), lek. dent. Bartłomiej Kmera (specjalista periodontologii)

Czas trwania: 24 godziny 

Zespół DENTestetica

Lek. dent. Marcin Dyląg

Chirurgia Stomatologiczna

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. K

Lek. dent. Maciej Bereś

Chirurgia Stomatologiczna

Tytuł lekarza – dentysty uzyskał w 2010 r na Un

Dr n. med. lek. dent. Magdalena Orczykowska

Protetyka

Magdalena Orczykowska ukończyła studia na kierunku le

Lek. dent. Monika Maślak – Bereś

Protetyka

Uniwersytet Jagielloński ukończyłą w 2009 roku, w 2

Napisz do nas

Jesteśmy dostępni na Instagramie oraz Messengerze.

Zadzwoń

Aby umówić wizytę zadzwoń pod numer telefonu +48 887 05 05 01.

Wyznacz trasę

Klinika znajduje się na ulicy Kamiennej 21 w Krakowie w dzielnicy Stare Miasto. Dla pacjentów dostępny jest bezpłatny parking.

Pacjenci zagraniczni

Osoby pracujące za granicą i opłacające podatki w miejscu zamieszkania mogą skorzystać z dofinansowania lub refundacji kosztów leczenia. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w poprawnym wypełnieniu wymaganych dokumentów. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące możliwości refundacji w wybranych krajach:

Osoby mieszkające w Norwegii i płacące tam podatki mogą się ubiegać o refundację z Helfo.

Pacjenci, którzy spełniają kryteria uzyskania zwrotu kosztów opłacają leczenie sami. Po każdym etapie leczenia przygotowujemy pełną dokumentację, zgodnie z wymogami HELFO.

Skany dokumentacji zostają wysyłane bezpośrednio do pacjenta drogą mailową. Dokumentacja w formie papierowej zostaje wysłana za pośrednictwem poczty. Kolejno pacjent, jako osoba ubiegająca się o zwrot, przesyła dokumentację do siedziby głównej HELFO.

O zwrocie, jak i wysokości zwrotu decydują urzędnicy w Norwegii, my jedynie możemy przygotować niezbędną dokumentację.

Nie uczestniczymy w procesie uzyskania zwrotu.

Dla pacjentów z Irlandii możemy wypełnić formularz Dental Expenses Certified by Dental Practitioner.

g

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipisicing elit, sed do eiusmod

Instagram