Obserwuj nas:

Pracownia protetyczna

DENTestetica jest miejscem, w którym dbamy o uśmiech i zdrowie naszych pacjentów od wielu lat. W ramach kompleksowej opieki posiadamy także własne laboratorium protetyczne, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Dzięki temu  jesteśmy w stanie zapewnić pacjentom szybkie i precyzyjne wykonanie różnego rodzaju prac protetycznych, takich jak licówki, mosty, korony, protezy frezowane Wykonujemy także prace na implantach.

Szybka realizacja

Laboratorium protetyczne to integralna część gabinetu, umożliwia to kompleksową opiekę stomatologiczną, co oznacza, że pacjenci nie muszą czekać na przesyłki. Wszystkie prace protetyczne są wykonywane na miejscu, co przekłada się na skrócenie czasu oczekiwania.

Zaufanie

Zdobyliśmy zaufanie naszych pacjentów, wykonując znaczącą liczbę prac protetycznych o różnorodnym charakterze. Liczba ta rośnie, a każda z tych prac to dla nas wyzwanie, które podejmujemy z determinacją i pełnym zaangażowaniem.

Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi protetyków oraz zaawansowanemu sprzętowi, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej pilnym potrzebom pacjentów. Niezależnie od rodzaju prac protetycznych, takich jak korony, licówki czy protezy, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szybkie i precyzyjne wykonanie.

Dla naszych pacjentów, ekspresowe wykonanie prac protetycznych oznacza nie tylko skrócenie czasu leczenia, ale również minimalizację dyskomfortu i przerywania codziennych aktywności. To wygoda, efektywność oraz najwyższa jakość prac, gwarantująca pełne zadowolenie pacjenta.

Laboratorium protetyczne to miejsce, w którym marzenia o zdrowym, pięknym uśmiechu stają się rzeczywistością. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaawansowanemu sprzętowi, potrafimy przekuć indywidualne potrzeby pacjentów w doskonałe rozwiązania protetyczne. Każda korona, licówka czy proteza jest precyzyjnie zaprojektowana i wykonana z najwyższą starannością, aby spełniać oczekiwania naszych pacjentów i przywracać im pewność siebie oraz komfort.

Protezy w Dentestetica wykonujemy w sposób cyfrowy (tak jak korony i mosty) wg najwyższych standardów. Dzięki czemu osiągamy wspaniały efekt estetyczny, protezy nie łamią się, nie wypadają zęby z protez. Protezy całkowite (u osób bezzębnych) wykonujemy wg. systemu biofunkcjonalnego (BPS), czyli zbliżonego do uzębienia naturalnego. Tylko w taki sposób można uzyskać bardzo dobre utrzymanie protez na podłożu bez konieczności używania kleju. Kształt zębów do protez dobierany jest indywidualnie dla każdego pacjenta, co zapewnia najlepszą ich estetykę.

Zadzwoń

Aby umówić wizytę zadzwoń pod numer telefonu +48 887 05 05 01.

Wyznacz trasę

Klinika znajduje się na ulicy Kamiennej 21 w Krakowie w dzielnicy Stare Miasto. Dla pacjentów dostępny jest bezpłatny parking.

Godziny otwarcia

Nasza klinika jest otwarta od poniedziałku do czwartku od 9 do 20, oraz w piątki od 9 do 15. Więcej w zakładce kontakt.

g

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipisicing elit, sed do eiusmod

Instagram