Obserwuj nas:

Protetyka

Leczenie protetyczne w DENTestetica

W naszym gabinecie oferujemy pełen zakres leczenia protetycznego obejmujący uzupełnienie braków w naturalnym uzębieniu (m.in. mosty, protezy) oraz podnoszenie estetyki uśmiechu (m.in. inlaye, licówki ceramiczne).

Naszym atutem jest posiadanie własnego laboratorium protetycznego, dzięki czemu gwarantujemy ekspresowe wykonanie prac protetycznych. Wszystkie prace dla naszych pacjentów wykonywane są z atestowanych materiałów najwyższej jakości. Wykonywane elementy: licówki, korony, mosty, wkłady inlaye oraz protezy różnych typów.

 

Licówki porcelanowe

Licówki to porcelanowe nakładki o grubości około 0,5mm nakładane na naturalne zęby, które przynoszą wspaniały, piękny i trwały efekt „hollywoodzkiego uśmiechu”. Wskazania do ich wykonania to między innymi korekta kształtu i ułożenia zębów, przebarwienia czy nieestetyczne wypełnienia przednich zębów.

Korony protetyczne

Korony protetyczne niemal nie do odróżnienia przypominają naturalne zęby. Stosuje się je w przypadku bardzo zniszczonego uzębienia, po leczeniu kanałowym oraz w formie mostu do uzupełnienia braku jednego lub kilku zębów.

Inlay / Onlay

To wypełnienia wykonywane „na wymiar” w laboratorium protetyki. Są trwalsze, szczelniejsze i bardziej odporne na ścieranie niż tradycyjne wypełnienia kompozytowe.

Protezy

W DENTestetica wykonujemy protezy korzystając w całym procesie z najnowocześniejszej technologii cyfrowej. Dzięki czemu osiągamy wspaniały efekt estetyczny, protezy nie łamią się, nie wypadają zęby z protez. Protezy całkowite (u osób bezzębnych) wykonujemy wg. systemu biofunkcjonalnego (BPS), czyli zbliżonego do uzębienia naturalnego. Tylko w taki sposób można uzyskać bardzo dobre utrzymanie protez na podłożu bez konieczności używania kleju. Kształt zębów do protez dobierany jest indywidualnie dla każdego pacjenta co zapewnia najlepszą ich estetykę. Pacjenci korzystający z protez BPS są bardzo zadowoleni i oceniają komfort ich użytkowania jako „nieporównywalnie lepszy” od standardowych protez akrylowych

Metamorfoza uśmiechu

All-on-4®
NOWE ZĘBY W 1 DZIEŃ

Wszczepienie implantu zajmuje 35 minut

99,7% skuteczności integracji implantów

Zaufało nam 2500 pacjentów

Ponad 10 lat użytkowania tej technologii

Napisz do nas

Jesteśmy dostępni na Instagramie oraz Messengerze.

Zadzwoń

Aby umówić wizytę zadzwoń pod numer telefonu +48 887 05 05 01.

Wyznacz trasę

Klinika znajduje się na ulicy Kamiennej 21 w Krakowie w dzielnicy Stare Miasto. Dla pacjentów dostępny jest bezpłatny parking.

g

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipisicing elit, sed do eiusmod

Instagram