887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech i białe, zdrowe zęby w każdym wieku? Oczywiście. Dzięki stomatologii estetycznej możliwa jest nie tylko korekta drobnych niedoskonałości, ale także całkowita zmiana wyglądu uzębienia. W DENTestetica specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów poprawiających wygląd zębów i z przyjemnością zapewniamy naszym pacjentom komfort i dobre samopoczucie.

Śnieżnobiały uśmiech w każdym wieku

Wszystkie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej wykonywane w naszym centrum mają na celu zapewnienie pięknego, lśniącego uśmiechu na długie lata. Każdy rodzaj leczenia jest szczegółowo omawiany z pacjentem pod kątem indywidualnych potrzeb. W trakcie konsultacji posługujemy się trójwymiarowymi modelami naturalnej wielkości, a także zdjęciami, animacjami i symulacjami komputerowymi, które obrazują przyszły wygląd uzębienia.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów i narzędzi, a  także metod uznanych na całym świecie, nasi pacjenci mogą mieć pewność, że zawsze spełnimy ich oczekiwania. Nawet najtrudniejsze przypadki mają swoje rozwiązanie, a każdy uśmiech może być olśniewający. Z nami to naprawdę proste.

 

Zobacz galerię

Najczęściej wykonywane zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej

•   Wymiana czarnych wypełnień amalgamatowych na rekonstrukcje pełnoceramiczne bezmetalowe typu inlay.
•   Licówki pełnoceramiczne – doskonała,  mało inwazyjna metoda, umożliwiająca błyskawiczną korektę koloru, kształtu oraz rozmiaru zębów przednich. Metoda ta cieszy się wielkim uznaniem i popularnością wśród amerykańskich gwiazd oraz osób pełniących różne funkcje publiczne.
•   Natychmiastowe wybielanie zębów w 45 min lampą Beyond POLUS pozwalająca na rozjaśnienie zębów od 4 do 8 tonów.
•   Korony pełnoceramiczne z tlenku cyrkonu, które perfekcyjne odtwarzają właściwości zębów naturalnych. Korony cyrkonowe wykazują zdolność przepuszczania światła zbliżoną do zębów, dzięki czemu prawie się nie różnią od nich swoim wyglądem, niezależnie od tego, w jakim świetle są oglądane.
•   Mikrochirurgiczne zabiegi wykonywane pod mikroskopem operacyjnym umożliwiające ratowanie zębów zakwalifikowanych wcześniej do usunięcia.
•   Zabieg plastyki dziąseł – zabiegi polegające na zmianie kształtu i zasięgu dziąseł, pozwalające odsłonić większą powierzchnię zębów.

Dlaczego warto?

Pacjenci, którzy zdecydowali się na leczenie i zabiegi związane ze stomatologią estetyczną podkreślają jak duże znaczenie dla ich komfortu życia i samopoczucia miała korekta wyglądu uzębienia.

Piękny uśmiech to większa pewność siebie, pozbycie się kompleksów i stresów związanych z wyglądem, swoboda komunikacji oraz wystąpień publicznych, łatwiejsze nawiązywanie kontaktów oraz zadowolenie ze swojego odbicia w lustrze.

Doskonale wiemy jak uciążliwe potrafią być braki lub usterki w uzębieniu, dlatego zachęcamy do spotkania i konsultacji z naszym specjalistą od stomatologii estetycznej. Razem na pewno znajdziemy dobre rozwiązanie wszystkich Państwa problemów dentystycznych.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close