Obserwuj nas:

Lek. dent. Marcin Dyląg

Lek. dent. Marcin Dyląg

Book appointment

Fill this form

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kliniczny staż podyplomowy odbył w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. Pracuje w Poradniach Chirurgii Stomatologicznej odpowiednio: Miejskie Centrum Stomatologii Nowa Huta od 1997 roku oraz Kolejowe Centrum Stomatologii Kraków od 2002 roku.

W latach 1997-1999 kształcił się zawodowo w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie w zakresie specjalizacji z Stomatologii Ogólnej. W 1999 roku uzyskał specjalizację I stopnia. W latach 2003-2007 pracował w ramach specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej CMUJ i w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej CMUJ. W 2007 roku uzyskał tytuł Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej (II stopień).

Jest członkiem PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne) oraz PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne). Uczestniczył w licznych konferencjach naukowych i kursach naukowo-szkoleniowych.

Specjalizuje się w zabiegach impalnto-protetyki, sterowanej regeneracji kości, mikrochirurgii oraz stomatologii estetycznej.

Specialty

Chirurgia Stomatologiczna

Degrees
Certificates & awards
Work days
g

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipisicing elit, sed do eiusmod

Instagram