Obserwuj nas:

Odmień swój uśmiech.

Zadbaj o swój uśmiech podczas wizyty w kraju

Rozumiemy stres związany z krótką wizytą w kraju i chęcią załatwienia wszystkiego na raz. W świecie pełnym pośpiechu każda chwila jest na wagę złota. W naszej klinice stawiamy na efektywność i komfort pacjenta.

Na podstawie indywidualnych potrzeb, dopasowujemy interdyscyplinarny zespół specjalistów. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki w jednym miejscu, dostosowanej do Twoich oczekiwań.

Nasz gabinet może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży stomatologicznej.  Od wielu lat gościmy w naszej placówce pacjentów zagranicznych, którzy poszukują tańszych i kompleksowych rozwiązań.  To lata praktyki, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie setek pacjentów.

Jak przebiega umóienie wizyty?

Omów swoje oczekiwania

Porozmawiaj o swoich oczekiwaniach z naszym konsultantem. Możesz zostać poproszony/a o przesłanie posiadanej dokumentacji.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz kontaktowy. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwości leczenia.

Umów się na wizytę

Ustal datę wizyty, która będzie pokrywała się z Twoją wizytą w kraju. My ze swojej strony umówimy zespół specjalistów.

Widzimy się w klinice

Widzimy się na miejscu. Nasi specjaliści będą na Ciebie czekać i zrealizują leczenie w możliwie jak najkrószym czasie.

Nowoczesny gabinet

DENTestetica to nowoczesne centrum stomatologiczne położone w sercu Krakowa. Dla wygody naszych pacjentów przygotowaliśmy bezpłatny parking, co w połączeniu z doskonałą lokalizacją sprawia, że dojazd do nas jest niezwykle prosty zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską.

Szeroki zakres usług

Jednym z naszych największych atutów jest interdyscyplinarny zespół specjalistów, który gwarantuje kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Dzięki temu pacjenci otrzymują wsparcie na każdym etapie leczenia, od konsultacji początkowej po zaawansowane zabiegi.

Pracownia protetyczna

Istotnym elementem naszej oferty jest własne laboratorium protetyczne. Dzięki niemu jesteśmy w stanie znacząco przyspieszyć czas wykonania prac, co przekłada się na komfort i satysfakcję naszych pacjentów.

Znieczulenia i narkoza

W DENTestetica stawiamy na komfort i bezbolesność każdej wizyty. Oferujemy różnorodne metody znieczulenia, dzięki temu nawet najbardziej skomplikowane i inwazyjne zabiegi stają się dla naszych pacjentów komfortowe i pozbawione bólu. Naszym priorytetem jest, aby każda wizyta była nie tylko efektywna, ale także przyjemna i bezstresowa dla pacjenta.

Polecane zabiegi

All-on-4®

Nowe zęby w 1 dzień. Metoda pozwala to na trwałe i stabilne przywrócenie funkcji oraz estetyki zgryzu u pacjentów, którzy utracili większość lub wszystkie swoje zęby.

Leczenie nakładkowe

Przezroczysty aparat ortodontyczny w formie nakładek na zęby tzw. alignerów. Leczenie nie wymaga częstych wizyt kontrolnych.

Stomatologia estetyczna

Odmienimy Twój uśmiech nawet na jednej wizycie. Oferujemy skuteczne wybielanie, bonding oraz licówki. Sprawdź ofertę.

Dentysta bez stresu

Odpowiednie środki znieczulające i uspokajające pozwalają na bezstresowe oraz bezbolesne przeprowadzenie każdego rodzaju leczenia stomatologicznego.
closeup-smiling-woman-making-frame-gesture (1)

Opinie o DENTestetica

Mariusz S
Mariusz S
2023-04-13
Bardzo fachowy i kompetentny personel. Mila obsługa w recepcji, menagerka Sylwia bardzo pomocna i rzetelna. Doktor Pan Marcin bardzo ambitnie podchodzi do swojej pracy, uratowal mi zęba, którego gdzie indziej chcieli mi usunąć. Widac pełen profesjonalizm i zangażowanie w leczeniu pacjentów. Osobiście szczerze go polecam.
Tadeusz Kutyba
Tadeusz Kutyba
2023-04-04
Bardzo serdecznie polecam Doktora Marcina Ofiarę i Doktora Marcina Dyląga, niesamowici specjaliści w swoich dziedzinach. Pomimo tego, że mój przypadek był dość ciężki, to dzięki nim leczenie przebiegło sprawnie, bez żadnych komplikacji i w dodatku w przemiłej atmosferze. Na pochwałę zasługują oczywiście także Panie Asystentki, Panie z pracowni rentgenowskiej i Panie z recepcji, za życzliwe i wyrozumiałe podejście do pacjenta.
Sabina Mejer
Sabina Mejer
2023-03-24
Bardzo polecam klinikę. Mało już jest miejsc, gdzie z taką dokładnością i dbałością podchodzi się do pacjenta. Wprawdzie mam nadzieję, że nie będę w najbliższym czasie potrzebowała kolejnych zabiegów, ale jeśli tak się wydarzy, to na pewno z przyjemnością wrócę do Denestetica :)
Marcelina Pala
Marcelina Pala
2023-03-20
Sylwia Szmyd
Sylwia Szmyd
2023-03-20
Z czystym sumieniem gorąco polecam to miejsce dla dzieciaczków. Dwójka moja miała tu robione zabiegi w pełnej narkozie.  Fantastyczny zespół i przede wszystkim profesjonalizn.Wszytko wyjaśniane na każdym etapie - czuliśmy się zaopiekowani. Teraz dzieci normalnie chodzą na wizyty. Jak się coś dzieje to jest szybki termin. Panie na recepcji również zasługują na pochwalę. Potrafią np. wydrukować fajny obrazek do malowania by umilić czas wejścia do gabinetu. Dla dzieci taka atmosfera to podstawa :) dziękujemy jeszcze raz raz za wszytko do tej pory.

DENTestetica - dentysta Kraków

Protetyka

Oferujemy pełen zakres leczenia protetycznego obejmujący uzupełnienie braków w naturalnym uzębieniu oraz podnoszenie estetyki uśmiechu.

Ortodoncja

W DENTestetica oferujemy leczenie nowoczesnym aparatem nakładkowym oraz aparatem tradycyjnym.

Zachowawcza

Stomatologia zachowawcza, to każdy rodzaj leczenia, który zmierza do zachowania naturalnych, zdrowych i mocnych zębów.

Implanty

Implanty stomatologiczne to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwiaj odbudowę zębów. Wybierz sprawdzonego dentystę w Krakowie.

Chirurgia

Wszystkie zabiegi chirurgiczne w DENTestetica wykonywane są przez chirurgów. Zapewniamy naszym pacjentom zabiegi w komfortowych i bezbolesnych warunkach.

Endodoncja

Dzięki zastosowaniu mikroskopu zapewniamy precyzyjne leczenie endodontyczne na najwyższym poziomie.

Nasz zespół

Lek. dent. Marcin Janowicz (Ofiara)

Endodoncja, Stomatologia Estetyczna

Absolwent Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskieg

Lek. dent. Paulina Kojat

Stomatologia zachowawcza

Absolwentka Collegium Medium Uniwersytetu Jagielloński

Lek. dent. Marcin Dyląg

Chirurgia Stomatologiczna

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. K

Lek. dent. Maciej Bereś

Chirurgia Stomatologiczna

Tytuł lekarza – dentysty uzyskał w 2010 r na Un

Dr n. med. lek. dent. Andrzej Gala

Protetyka

Specjalista od protetyki, chirurgii oraz stomatologii e

Dr n. med. lek. dent. Magdalena Orczykowska

Protetyka

Magdalena Orczykowska ukończyła studia na kierunku le

Lek. dent. Dorota Pochopień

Endodoncja, Stomatologia zachowawcza

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, kierunku lekarsko-de

Lek. dent. Monika Maślak – Bereś

Protetyka

Uniwersytet Jagielloński ukończyłą w 2009 roku, w 2

Lek. dent. Krzysztof Górowski

Protetyka

Uniwersytet Jagielloński ukończył w 2016 roku, w 202

Umów się na rozmowę telefoniczną

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i omówi wszystkie niezbędne kwestie. 

Cenimy Twój czas, dlatego z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby wizyta przebiegła w maksymalnie krótkim czasie, abyś mógł/mogła cieszyć się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi. 

Zadzwoń

Aby umówić wizytę zadzwoń pod numer telefonu +48 887 05 05 83 .

Wyznacz trasę

Klinika znajduje się na ulicy Kamiennej 21 w Krakowie w dzielnicy Stare Miasto. Dla pacjentów dostępny jest bezpłatny parking.

Godziny otwarcia

Nasza klinika jest otwarta od poniedziałku do piątku od 9 do 19. Więcej w zakładce kontakt.

g

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipisicing elit, sed do eiusmod

Instagram