887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Zamień protezę na nowoczesne rozwiązanie All-on-4™

Piękny uśmiech w każdym wieku. W Dentestetica bardzo dużą wagę przykładamy do komfortu i jakości życia naszych pacjentów, a także doskonale rozumiemy, że ruchome protezy dla wielu osób są „nie do przyjęcia”. Właśnie dlatego oferujemy naszym pacjentom innowacyjną metodę All-on-4™, dzięki której zamiast ruchomej protezy pacjent otrzymuje implanty i zamontowana na nich protezę stałą.

Odkryj All-on-4™

Metoda All-on-4™ i szwedzkie implanty firmy Nobel Biocare objęte dożywotnia gwarancją to wspaniała alternatywa dla dotychczasowych rozwiązań stomatologicznych i protetycznych. Dzięki użyciu tylko czterech implantów, możliwe jest umocowanie stałej protezy stomatologicznej.

Co zawiera oferta?

  • RTG i tomografię komputerową
  • 4 implanty i ich wszczepienie
  • Wszystkie niezbędne elementy (śruby gojące, łączniki)
  • Nowoczesna proteza stała (wykonanie i umocowanie)
  • 3 h znieczulenia ogólnego (tzw. narkoza)
  • Kontrola po zabiegu

Dla kogo?

Dla osób noszących protezę, które chcą wymienić ją na nowoczesne i komfortowe rozwiązanie.

Cena

  • 24 222 PLN  cena regularna 29 990 PLN

Warunki

Noszona proteza ruchoma, odpowiedni stan kości pozwalający na zabieg, dobry stan zdrowia, do zabiegu kwalifikuje lekarz po wykonaniu tomografii. Cena nie obejmuje ewentualnych ekstrakcji czy leczenia innych zębów.

Jak skorzystać?

Zadzwoń do nas 887 05 05 01 i umów się na konsultację dotyczącą zamiany ruchomej protezy na stałą.

Dlaczego warto?

All-on-4™ to sprawdzona metoda uznana na całym świecie, która wspaniale podnosi komfort życia i pozwala zastąpić tradycyjne, ruchome protezy nowoczesnym rozwiązaniem na stałe. Dentestetica to pierwszy i jak na razie jedyny gabinet w Krakowie, w którym wykonujemy zabieg tę metodą.

 

Ważne informacje

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2018 roku i jest dostępna po pozytywnym zatwierdzeniu i zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu przez lekarza specjalistę pracującego w Dentestetica. Zabieg może być przeprowadzony w późniejszym terminie, natomiast umówienie się na wizytę i konsultację oraz decyzja o podjęciu leczenia wymagane są do wskazanej daty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego 887 05 05 01 lub mailowego biuro@dentestetica.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close