887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Pierwsza wizyta

Wiemy, że wizyta u stomatologa nie zawsze kojarzy się z przyjemnymi doświadczeniami. Chcemy to zmienić. Dlatego dokładamy wszelki starań, żeby już od pierwszego spotkania w naszym centrum, czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo oraz mogli obdarzyć nas najwyższym zaufaniem.

Karta Pacjenta

Przed pierwszym spotkaniem z naszym lekarzem stomatologiem poprosimy Państwa o wypełnienie krótkiego formularza. Dzięki temu wszystkie niezbędne informacje o stanie zdrowia (przyjmowanych lekach, przebytych chorobach i zabiegach chirurgicznych) oraz dane kontaktowe znajdą się w Państwa karcie Pacjenta.

Dentestetica - Pierwsza wizyta - Kraków

Spotkanie z lekarzem

Kolejnym etapem jest konsultacja z jednym z naszych lekarzy oraz wykonanie potrzebnego zdjęcia RTG (zdjęcie pantomograficzne lub mikrotomografia komputerowa w przypadku konsultacji endodontycznej). Następnie nasz dentysta przeprowadza dokładne badanie jamy ustnej oraz przystępuje do opracowania indywidualnego planu leczenia.

Dentestetica - Pierwsza wizyta - dentysta bez stresu

Plan leczenia

Plan leczenia to szczegółowe omówienie działań medycznych zawierające takie informacje jak: niezbędne zabiegi, dodatkowe opcje, poszczególne etapy leczenia oraz całkowity koszt z podziałem na kolejne etapy i pojedyncze zabiegi. Oczywiście to zawsze do Państwa należy decyzja, jaką część z zaproponowanego przez nas planu będziemy realizować.

Harmonogram spotkań

Po podjęciu przez Państwa decyzji, co do kształtu dalszego leczenia, od razu ustalamy wspólnie szczegółowy harmonogram wizyt u lekarzy specjalistów wykonujących odpowiednie zabiegi. Zawsze uwzględniamy Państwa potrzeby i wytyczne, a także staramy się jak najlepiej rozplanować cały proces leczenia.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close