887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Leczenie pacjentów z zagranicy

Mieszkasz za granicą, ale rozważasz leczenie zębów w Polsce? W DENTestetica kompleksowo zajmiemy się Twoim uśmiechem. Najwyższy poziom, przyjazne ceny, maksymalnie wykorzystany czas pobytu, a także wsparcie w załatwianiu formalności i przygotowanie dokumentów dla ubezpieczyciela. Dowiedz się więcej.

ŁATWA KOMUNIKACJA

Zrozumienie potrzeb pacjenta przez lekarza, dokładne wyjaśnienie diagnozy oraz przedstawienie możliwości leczenia. Swoboda komunikacji w gabinecie stomatologicznym to warunek konieczny, zarówno podczas wizyt w swoim kraju, jak i za granicą.

W DENTestetica doskonale łączymy kwalifikacje lekarzy, nowoczesne wyposażenie gabinetów i bezproblemowe porozumiewanie się z pacjentami, zapewniając zawsze najwyższe standardy obsługi. Od wielu lat specjalizujemy się w leczeniu pacjentów mieszkających za granicą, zarówno Polaków, jak i obcokrajowców. Dzięki autorskim programom intensywnego leczenia, oferujemy możliwość wykonania pełnego etapu leczenia już w przeciągu 5 dni roboczych.

DENTestetia - leczenie pacjentów z zagranicy

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ SPOZA POLSKI - KROK PO KROKU

1. Zadzwoń +48 887 05 05 01 lub napisz do nas biuro@dentestetica.pl

2. Podaj informacje dotyczące planowanych zabiegów

Każda wizyta rozpoczyna się pełną diagnostyką i konsultacją, ale im więcej szczegółów będziemy znali przed przyjazdem Pacjenta tym lepiej będziemy mogli się przygotować.

3. Po wspólnym uzgodnieniu niezbędnej ilości dni na leczenie – zarezerwuj podróż

4. Skontaktuj się z nami ponownie i potwierdź termin

5. Potrzebujesz transportu z lotniska lub noclegu w Krakowie? Szukasz noclegu w hotelu, pensjonacie albo apartamencie? Powiedz w czym możemy Ci pomóc, a z przyjemnością wszystkim się zajmiemy.

DLACZEGO WARTO LECZYĆ ZĘBY W POLSCE?

time box• intensywny tryb leczenie (możliwość zamknięcia pełnego etapu leczenia w kilka dni roboczych)

• możliwość połączenia urlopu w kraju z leczeniem stomatologicznym

• komunikacja w języku ojczystym

• doświadczeni specjaliści, nowoczesny sprzęt i techniki leczenia

• najwyższa jakość obsługi klienta

• pomoc w kwestiach podróży i zakwaterowania

• przygotowanie dokumentacji dla ubezpieczyciel

JAK WYGLĄDA PIERWSZA WIZYTA W DENTESTETICA?

Podczas pierwszej wizyty zostanie wykonana szczegółowa diagnostyka, a następnie, po konsultacji z lekarzem, przygotujemy plan leczenia zawierający informacje odnośnie sugerowanej metody diagnostycznej, czasu niezbędnego na przeprowadzenie wszelkich zabiegów oraz całkowitych kosztów. Jeżeli istnieje taka możliwość, zawsze przygotowujemy plan leczenia w kilku opcjach, a Pacjent może wybrać tę, która najbardziej mu odpowiada.

Po zaakceptowaniu danej wersji planu leczenia od razu ustalamy terminy wizyt, tak aby jak najlepiej wykorzystać czas jaki możesz poświęcić na leczenie. Zabiegi rozplanowane są zawsze w taki sposób, aby przed powrotem do miejsca zamieszkania został zakończony przynajmniej jeden, pełny etap leczenia.

UBEZPIECZENIE ZA GRANICĄ

Pacjenci ubezpieczenie za granicą (HELFO, NHS, Krankenkasse), posiadający prawo do refundacji kosztów leczenia stomatologicznego mogą otrzymać od nas pełną dokumentacją, dostosowaną do wymogów ubezpieczyciela.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close