887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

White Week w Dentestetica

Przedłużamy promocję. Aż do 6 grudnia 2019 zapraszamy na White Week w Dentestetica. Dla wszystkich pacjentów, którzy w tym czasie umówią się na wizytę przygotowaliśmy -20% na niewidoczną ortodoncję, a także aż -25% na sedację i narkozę. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego uśmiechu.

Wyjątkowe zniżki przez cały tydzień

Bezbolesne leczenie i ortodoncja dla dorosłych to tematy, które coraz częściej interesują naszych Pacjentów. Właśnie dlatego zamiast Black Friday przygotowaliśmy White Week i cały tydzień zniżek dla śnieżnobiałego uśmiechu.

 

Jakie zabiegi objęte są rabatem?

  • -20% zniżki na niewidoczną ortodoncję Invisalign
  • -25% zniżki na sedację wziewną
  • -25% zniżki na znieczulenie ogólne (narkozę)

 

Znieczulenie ogólne (narkoza)

Znieczulenie ogólne / narkoza polega na wprowadzeniu pacjenta w stan podobny do bardzo głębokiego snu. W czasie znieczulenia ogólnego pacjent śpi, nie odczuwa bólu i nic nie słyszy.

Osoba poddana narkozie oddycha mieszaniną tlenu i gazów usypiających. Nie ma możliwości, aby pacjent obudził się przed zakończeniem zabiegu, dopiero po nim zostaje wybudzony.

Od początku podania narkozy aż do zakończenia zabiegu i wybudzenia, pacjent znajduje się pod opieką lekarza anestezjologa.

W czasie White Week zniżka na narkozę wynosi -25% od ceny głównej.

Dowiedz się więcej na temat narkozy >>>

 

Sedacja wziewna

Sedacja wziewna polega na podaniu pacjentowi mieszaniny podtlenku azotu i tlenu, nazywanej potocznie „gazem rozweselającym”. Zapewnia ona wysokie działanie uspokajające, przeciw lękowe, a także powoduje niepamięć wsteczną – pacjent nie pamięta zabiegu.

Jest to metoda szczególnie polecana osobom z silnymi stanami lękowymi związanymi z leczeniem stomatologicznym czy samym wkłuciem igły, z odruchem wymiotnym, nadpobudliwością i nerwowością, a także podczas długo trwających zabiegów. Ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa sedacja wziewna znajduje też zastosowanie podczas leczenia dzieci.

W czasie White Week zniżka na sedację wynosi -25% od ceny głównej.

Dowiedz się więcej na temat sedacji >>>

 

Niewidoczny aparat na zęby dla dorosłych

Piękny uśmiech w każdym wieku i bez żadnych ograniczeń. W Dentestetica od lat z powodzeniem wcielamy tę zasadę w życie naszych pacjentów i pacjentek. 

Invisalign to nowoczesna metoda leczenia wad zgryzu, głównie u osób dorosłych, za pomocą specjalnego, niewidocznego aparatu na zęby. Zamiast tradycyjnych zamków „na stałe”, pacjent otrzymuje komplet specjalnych nakładek, tzw. alignerów. Są one wykonywane indywidualnie na podstawie wycisku zębów, z termoutwardzanego silikonu.

Zobacz, że życie z aparatem nie musi wiązać się z żadnym ograniczeniami, a większość osób nawet nie zorientuje się, że nosisz Invisalign.

Jeśli zdecydujesz się na leczenie Invisalign otrzymasz -20% zniżki na swój aparat. 

Jak długo trwa leczenie?

W zależności od wady zgryzu. Od 7 tygodni do 1,5 roku. Czas leczenia zawsze indywidualnie dopasowuję lekarz ortodonta. Co ważne, nawet jeśli leczenie wydłuży się ponad zakładany na początku, ustalona na początku cena leczenie nie wzrasta.

Jak to działa?

Noszone codziennie, około 20 h / dobę, milimetr po milimetrze przesuwają Twoje zęby na właściwe miejsce. Dyskretnie oraz bez bólu i dyskomfortu, które często pojawiają się w przypadku innych metod.

Jakie wady można leczyć invisalign?

Ponad 95% wad zgryzu kwalifikuje się do leczenia aparatem Invisalign m.in. przodo- lub tyłozgryz, przerwy między zębami, ich nadmierne stłoczenie i wiele innych. Nie ma też niemal żadnych przeciwwskazań związanych z wiekiem, to metoda powstała z myślą o dorosłych, z ukształtowanymi zgryzem.

Poznaj niewidoczny aparat Invisalign

Poznaj naszych lekarzy

Lekarz dentysta Łukasz Zawora

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawodowo specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym metodą Invisalign, kompleksowym planowaniu leczenia, a także w stomatologii mikroskopowej.

 

 

 

 

Zapraszamy do Dentestetica

 

Sprawdź nasz profil na Facebooku

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close