887 05 05 01
Pon.-Pt. 8.00-21.00 Sob. 9.00-15.00

Sport & Smile – ortodoncja dla aktywnych

Aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie to podstawa. Ale czy dbasz o swój organizm także w innych aspektach? Dni Otwarte Sport & Smile są w całości poświęcone problematyce zdrowych i prostych zębów oraz ich wpływowi na nasze samopoczucie i komfort życia. Umów się na konsultacje i rozpocznij nowy etap swojego życia.

  UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE  

Który dzień Ci pasuje?
Środa (7.03.) | Czwartek (8.03.) | Piątek (9.03.) | Sobota (10.03.)

W jakich godzinach chcesz się spotkać?
godziny przedpołudniowe | godziny popołudniowe | wieczór

 Zadzwoń i umów się na konsultacje ortodoncja & trener personalny.
Koszt: 50 PLN Telefon: +48 887 05 05 01

 

  NA CO MOŻE WPŁYWAĆ STAN TWOICH ZĘBÓW?  

Odżywianie i dieta

Nieprawidłowy zgryz utrudnia gryzienie i może sprawiać, że dostarczamy naszemu organizmowi aż o 25% składników odżywczych mniej. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, a przecież proces każdy posiłek, podobnie jak dieta i sposób żywienia, zaczynają się właśnie tutaj, na talerzu i w naszych ustach.

Odpoczynek i regeneracja

Wady zgryzu mogą być pośrednią lub bezpośrednią przyczyna innych schorzeń. Można wśród nich wymienić chociażby zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego powodującego bóle głowy, a także zesztywnienie karku i ramion albo bruksizm czyli „zgrzytanie zębami”. W takich warunkach, ciężko jest odpocząć i zebrać siły na kolejny dzień.

Koncentracja i stan zdrowia

Zapalenia i infekcje  w obrębie jamy ustnej, bóle głowy i zębów, a także inne dolegliwości wywoływane przez nieprawidłowy rozkład zębów utrudniają koncentrację i skupienie się na zadaniu. W połączeniu z problemami ze snem i niewłaściwą dietą mogą nie tylko obniżyć jakość naszego treningu, ale wpłynąć na cały komfort życia.

  JAK SKORZYSTAĆ Z RABATU 25% NA LECZENIE I APARAT?

Zadzwoń 887 05 05 01 lub napisz biuro@dentestetica.pl i umów się na konsultacje w wybranym dniu od środy do soboty, 7–10 marca 2018.

Dołącz do nas na Facebooku

Tags: invisalign kraków, ortodoncja invisalign kraków, dobry dentysta kraków, dni otwarte w dentestetica 2018, niewidoczna ortodoncja kraków, aparat na zęby dla sportowców, aparat na zęby dla aktywnych

  ODBIERZ PREZENT: KONSULTACJE Z TRENEREM PERSONALNYM 

Wojciech Bartoszek

Manager, trener w Synergia Naprawiamy Ludzi

Skuteczny, wymagający i zawsze uśmiechnięty. Wierzy, że nie ma uniwersalnych metod, dlatego tak ważne są indywidualne konsultacje i spersonalizowane treningi. Pomaga osiągać nawet najtrudniejsze cele, na równie z efektami stawiając bezpieczeństwo.

Jego ulubiona dewiza? Jak mawiał Thomas Fuller: „Wszystko jest trudne, zanim stanie się proste.”

 

 

W czasie Dni Otwartych SPORT & SMILE w Dentestetica do każdych konsultacji z naszym ortodontą, dr Mateuszem Falkowskim, dodajemy bezpłatne konsultacje z Wojtkiem z NaprawiamyLudzi.pl

 

Zadzwoń 887 05 05 01 i umów się na wizytę. Liczba miejsc ograniczona. Do zobaczenia! :)

Sport & Smile – ortodoncja dla aktywnych

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close