887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Ortodoncja + zdrowie

Piękny uśmiech to nie tylko kwestia estetyki. Wady zgryzu albo nieuzupełnione ubytki w jamie ustnej mogą bezpośrednio wpływać na nasze samopoczucie i stan zdrowia. Wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie i swój uśmiech, zapraszamy na konsultacje i leczenie do naszej kliniki. Umów się na wizytę i zobacz, co możesz zyskać.

Umów się na wizytę 

Zapisy: Telefonicznie pod numerem 887 05 05 01 lub mailowo pod adresem biuro@dentestetica.pl

Ortodoncja + zdrowie

Czy warto prostować zęby i nosić aparat, kiedy jest się już dorosłym? Oczywiście, że tak, bo leczenie ortodontyczne Invisalign jest skuteczne bez względu na to, które urodziny będziesz właśnie obchodzić. A piękny, równy i śnieżnobiały uśmiech to często dopiero początek. Co jeszcze możesz zyskać decydując się na leczenie ortodontyczne i wizytę w Dentestetica?

• Konsultacje z dwoma lekarzami w promocyjnej cenie 50 PLN

• -25% zniżki na aparat Invisalign

• Projektowanie uśmiechu Digital Smile Design

• Rzetelne i szczegółowe informacje na temat zdrowia i samopoczucia

 

Zęby mają wpływ na wszystko

Braki w uzębieniu oraz nieleczone wady zgryzu mogą być bezpośrednią lub pośrednią przyczyną wielu dolegliwości:

• TMJ (Temporomandibular Joint Disorders) – zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego

• Nawracające bóle głowy, karku, szyi i okolic uszu

• Problemy z gryzieniem i jedzeniem, a także utrzymaniem prawidłowej wagi

• Zmiany w wyglądzie skóry twarzy – zmarszczki, cofnięcie brody, zmiana owalu

Zmniejszenie komfortu życia i utrata pewności siebie

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Aparat Invisalign Kraków

Dentestetica to najlepsze miejsce w Krakowie, żeby przeprowadzić leczenie ortodontyczne za pomocą niewidocznego aparatu Invisalign. To metoda, która pozwala na skuteczną korektę niemal wszystkich wad zgryzu. Zastanawiasz się czy to lepsza opcja niż tradycyjne, stałe zamki na zębach?

Z Invisalign możesz samodzielnie i w każdej chwili wyjąć aparat na czas ważnego spotkania czy uroczystości, a także podczas jedzenia i mycia zębów. Komfort i higiena na najwyższym poziomie zapewnione. Nie musisz też rezygnować z żadnych planów, zmieniać swojego trybu życia ani nawyków, możesz uprawiać każdy rodzaj sportu, podróżować oraz jeść każdą potrawę na jaką masz ochotę.

Cenisz każdą chwilę? Naszego ortodontę, doktora Mateusza Falkowskiego, będziesz odwiedzać nie częściej niż co 6 tygodni. A dzięki niewidocznym, wykonanym indywidualnie dla potrzeb Twojego zgryzu nakładkom Invisalign, większość osób nawet nie zorientuje się, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego.

Dowiedz się więcej na temat Niewidocznej Ortodoncji Invisalign w naszej klinice >

 

Projektowanie uśmiechu Digital Smile Design

Można przymierzyć sukienkę, buty albo garnitur. Można nawet obejrzeć wizualizację nowej fryzury czy koloru włosów. Dlaczego zatem, nie można przymierzyć uśmiechu? W Dentestetica nie znamy słowa „niemożliwe”.

DSD to nasz innowacyjny program, który pozwala na wizualizację wyglądu nowych zębów z licówkami, koronami i innymi uzupełnieniami. Cyfrowy model jest dostosowywany do kształtu twarzy oraz indywidualnych oczekiwań.

Na pierwszym etapie, po przeprowadzeniu konsultacji i dokładnego wywiadu z pacjentem wykonywana jest sesja fotograficzna, a także rejestracja video ruchów mimicznych twarzy. Na tej podstawie tworzymy symulację przyszłego wyglądu uśmiechu oraz wykonujemy wyciski dla laboratorium stomatologicznego.

Drugie spotkanie to przymiarka nowego uśmiechu czyli wykonanych w laboratorium prototypów, kolejna sesja i ustalenie ostatecznego wyglądu zębów. Kiedy pacjent jest w pełni zadowolony z przygotowanych wycisków próbnych, ustalamy dokładny plan leczenia, a także w razie potrzeby na czas innego leczenia, uzupełnienia tymczasowe, dzięki którym również w okresie przejściowym, pacjent może czuć się komfortowo i powoli przyzwyczajać do nowych zębów.

To najnowocześniejsza i najskuteczniejsza metoda wizualizacji leczenia. Przemawiająca do pacjentów, którzy dokładnie wiedzą, czego mogą się spodziewać oraz wygodna dla lekarzy, szczególnie kiedy leczenie wymaga zaangażowania różnych specjalistów i dobrej współpracy pomiędzy nimi.

Dowiedz się więcej o Digital Smile Design Kraków >

 

 

Stomatologia  w Dentestetica

W Dentestetica od samego początku przykładamy wyjątkowe znaczenie do poziomu leczenia i komfortu naszych pacjentów.

Doskonały zespół specjalistów, precyzja i dokładność, najnowsze metody i wysokiej klasy sprzęt, szeroki zakres metod znieczulenia, elastyczne godziny, indywidualnie układany plan dla każdego pacjenta, a także kompetentna i pomocny personel zawsze są do Twojej dyspozycji.

Nasza klinika to wyjątkowe, komfortowe i przyjazne miejsce, które na nowo definiuje wizytę u dentysty. Sprawdź i przekonaj się osobiście.

Zadzwoń 887 05 05 01 i umów się na bezpłatne konsultacje. Do zobaczenia!

Tagi: ortodoncja dla dorosłych, niewidoczna ortodoncja kraków, invisalign kraków, aparat na zęby, którego nie widać, zabiegi medycyny estetycznej, ortodoncja kraków, medycyna estetyczna kraków, dobry ortodonta kraków

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close