887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Ortodoncja w Dentestetica

Myślisz o wizycie u ortodonty? W Dentestetica Kraków oferujemy kompleksową opiekę ortodontyczną, symulację 3D nowego wyglądu zębów, leczenie wad zgryzu niewidocznym aparatem Invisalign oraz szeroki zakres informacji i materiałów. U nas będziesz pod najlepszą opieką.

Dlaczego ortodoncja w Dentestetica Kraków?

Długoletnie doświadczenie, świetni fachowcy ze wszystkich dziedzin stomatologii, przyjazna atmosfera i zrozumienie potrzeb pacjenta. Nasza klinika nie jest tylko zwykłym gabinetem dentystycznym. To miejsce dla Ciebie i Twoich potrzeb, przyjazne, otwarte i wyjątkowe. Słuchamy naszych pacjentów i rozmawiamy o ich potrzebach. Doradzamy najlepsze rozwiązania i pokazujemy możliwości. Twój uśmiech bądź uśmiech Twojego dziecka jest dla nas najważniejszy. Wierzymy, że nie ma zęba, którego nie da się uratować. Nasza dewiza? Nigdy nie jest za późno na piękny uśmiech i zdrowe zęby.

Niewidoczna ortodoncja

Myślisz o leczeniu ortodontycznym ale Twoja praca, tryb życia i plany nie pozwalają na noszenie widocznego aparatu na zębach? Poznaj Invisalign, nowoczesną, amerykańską metodę leczenia wad zgryzu za pomocą niewidocznych, indywidualnych nakładek na zęby, które łatwo i samodzielnie możesz wyjąć na czas posiłku, mycia zębów, a także ważnego spotkania czy wydarzenia.   Piękny uśmiech dzięki ortodoncji

Aparat na zęby Invisalign - niewidoczna ortodoncja

To doskonałe rozwiązanie m.in. dla sportowców, osób występujących publicznie, zajmujących ważne stanowiska oraz wszystkich ceniących niezależność i swój styl życia. Również nadają się dla dzieci.

 • niewidoczne nakładki z termoutwardzanego silikonu
 • wygodny, komfortowy i stworzony indywidualnie dla każdego pacjenta
 • łatwy do wyjęcia na czas posiłku czy ważnego wydarzenia
 • bezproblemowa higiena i pielęgnacja
 • wspaniałe efekty w każdym wieku
 • komfort, wygoda i pewność siebie
 • większość osób, nie zorientuje się, ze nosisz aparat na zębach

Jak to działa? Ortodoncja Invisalign krok po kroku

 1. Spotkanie i konsultacje z naszym ortodontą. Rozmawiacie o Twoich potrzebach (bądź Twojego dziecka), doktor dokonuje przeglądu jamy ustnej oraz szczegółowo omawia propozycję, możliwości i etapy leczenia. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

 

 1. Symulacja 3D nowego zgryzu. Invisalign jako jedyna metoda leczenia ortodontycznego pozwala na zobaczenie przed rozpoczęciem leczenia, jak zęby będą wyglądały po jego zakończeniu. Wszystko możesz dokładnie obejrzeć i zaplanować ze swoim lekarzem.

 

 1. Wycisk i indywidualne nakładki. Po decyzji o rozpoczęciu leczenia wykonujemy odcisk Twoich zębów (bądź Twojego dziecka), na podstawie którego powstaje komplet indywidualnych nakładek Invislaign. Każdą z par nosisz około 2 tygodni, następnie sięgasz po następną.

 

 1. Na Twoich zasadach. Nosisz aparat i nie zmieniasz swoich planów. Twoje zęby dzień po dniu, milimetr po milimetrze stają się idealne, a Ty bez żadnych ograniczeń robisz dokładnie to, co sobie zaplanowałeś. Wizyta u ortodonty? Nie częściej niż co 6 tygodni.

 

 1. Gwarancja skuteczności. Kolejną zaletą Invisalign jest możliwość zagwarantowania efektów. To, co oglądasz na symulacji przez rozpoczęciem leczenia, po jego zakończeniu, będzie Twoim wspaniałym uśmiechem. Czy to nie wspaniała wiadomość?

Koszty leczenia

Zastanawiasz się nad kosztami leczenia ortodontycznego Invisalign? Wszystko zależy od rodzaju Twojej wady i jej zaawansowania, wymaganej korekty oraz czasu leczenia. W każdym przypadku już na początku otrzymujesz od ortodonty kompletna i pełną wycenę leczenia, która nie ulegnie zmianie. Komplet nakładek oraz wszystkie wizyty u ortodonty wliczone są w cenę, nie ma też żadnych dodatkowych kosztów. Biorąc pod uwagę, że w przypadku metalowych lub ceramicznych zamków często czas leczenia ulega wydłużeniu, a każda wizyta u ortodonty jest dodatkowo płatna, koszty leczenia Invisalign są porównywalne do tych przy wykorzystaniu „tradycyjnego aparatu”.

Dowiedz się więcej

> Dla kogo? > Wady zgryzu > Invisalign a inne metody > Leczenie wad zgryzu u dzieci Albo zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym lekarzem ortodontą 48 887 05 05 01 (Kraków, ul. Kamienna 21). Prowadzimy również ortodoncję dla dzieci (prowadzi ją wyspecjalizowany ortodonta dziecięcy).

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close