887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Zdrowe i piękne zęby

Wady zgryzu nie są problem tylko estetycznym. I choć większość pacjentów decyduje się na wizytę u ortodonty mając na uwadze przede wszystkim poprawienie swojego wyglądu, warto pamiętać, że nieleczone wady zgryzu czy braki w uzębieniu mogą mieć bardzo niekorzystny wpływ na nasz organizm i jego stan.

Zadbaj o uśmiech, zadbaj o zdrowie

Czy nieleczona wada zgryzu może wywoływać negatywne skutki dla naszego zdrowia? Oczywiście. Poniżej przedstawiamy listę wybranych schorzeń i dolegliwości, które mogą być spowodowane nieprawidłowym ułożeniem zębów.

• Wady wymowy np. seplenienie, pogorszenie dykcji

• Trudności z oddychaniem – bezdech nocny

• Utrudnione gryzienie pokarmów i problemy z odżywianiem

• Dolegliwości stawów żuchwowo-skroniowych

• Migrenowe bóle głowy

• Nadmierne ścieranie zębów, próchnica i schorzenia przyzębia

Nigdy nie jest za późno

Leczenie ortodontyczne i aparat na zęby nie są zarezerwowane dla nastolatków. Invisalign to metoda leczenia stworzona z myślą o  wszystkich, które chcą zadbać o swój uśmiech, ale ich praca, obowiązki czy tryb życia nie pozwalają na noszenie klasycznych, widocznych zamków na zębach.

To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy z jakiegoś powodu do tej pory odkładali decyzję o podjęciu leczenia. Przezroczyste nakładki Invisalign są niemal całkowicie niewidoczne, a ich samodzielnie wyciągnięcie nie zajmie Ci więcej niż minutę. Czuj się komfortowo w każdej sytuacji. Dbanie o zdrowie jeszcze nigdy nie było takie przyjemne.

Zobacz jakie to proste

Umów się na konsultacje z naszym lekarzem ortodontą i dowiedz się więcej o niewidocznej ortodoncji. Leczenie Invisalign pozwala nie tylko na stworzenie aparatu w postaci kompletu silikonowych, indywidualnie dopasowanych do Twojej wady zgryzu nakładek, ale również na wcześniejszą wizualizację i prezentację cyfrowego modelu Twojego nowego uśmiechu.

Dzięki temu dokładnie wiesz jakiego efektu możesz się spodziewać, a także bez problemu dostosujesz leczenie ortodontyczne i noszenie aparatu do swoich codziennych aktywności.

Dowiedz się więcej

>  Pytania i odpowiedzi 

> 6 mitów na temat ortodoncji

> Invisalign krok po kroku

 

Albo zadzwoń i umów się na wizytę i spotkanie z naszym ortodontą 48 887 05 05 01.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close