887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Ortodoncja poniżej 25. roku życia

Aparat na zęby przed 25 urodzinami? To doskonały moment, żeby zadbać o swój zgryz i jego prawidłowy układ, by móc cieszyć się pięknym, i prostym uśmiechem przez długie lata. W Dentestetica oferujemy konsultację oraz kompleksowe leczenie zarówno typowych wad zgryzu, jak i bardzo skomplikowanych przypadków.

Zrób coś dla siebie

Masz mniej niż 25 lat i w Twoim życiu ciągle coś się dzieje? Doskonale to rozumiemy. Studia, praca, wyjazdy, spotkania z przyjaciółmi, imprezy do białego rana, start w maratonie i kolacja w tej nowej, tajskiej restauracji. Spontaniczne decyzje i przemyślane posunięcia. Czy to dobry moment na wizytę u ortodonty i noszenie aparatu?

Ortodoncja w Dentestetica

W klinice stomatologii estetycznej Dentestetica do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Leczenie stomatologiczne i ortodontyczne to często coś więcej niż sam proces naprawy zgryzu. To także zrozumienie potrzeb i aktywności osoby, która nam zaufała, dostosowanie się do jej rytmu życia, poprawa samopoczucia, zwiększenie pewności siebie oraz otwarcie na nowe możliwości.

Dlatego pierwsza wizyta to zawsze szczegółowy wywiad, konsultacja stomatologiczna, często z kilkoma lekarzami różnych specjalności i wypracowanie wspólnie najlepszego planu leczenia.

Kiedy zdecydujesz się na rozpoczęcie leczenia, wykonujemy odcisk Twoich zębów, na podstawie którego przygotowany zostanie zestaw dedykowanych nakładek Invisalign. Przez cały okres leczenia, co dwa tygodnie, samodzielnie zakładasz kolejny komplet.

Dlaczego warto nosić aparat ortodontyczny?

Piękny, prosty uśmiech to dopiero początek korzyści z leczenia ortodontycznego. Prawidłowy zgryz ma wpływ na stan zdrowia zębów, dziąseł i całego przyzębia, a także kości i stawów. Często może pomóc również w poprawie dykcji i wyraźniejszej mowie, a także w osiągnięciu i zachowaniu prawidłowej wagi.

Czy będę musiała / musiał zmienić dotychczasowy tryb życia?

Nowoczesna ortodoncja stara się jak najmniej ingerować w codzienne życie pacjentów. Wykonane ze specjalnego, termoutwardzanego silikonu nakładki na zęby, są niemal niewidoczne, można je także samodzielnie wyjąć na czas posiłku, mycia zębów, a także ważnego spotkania, zajęć sportowych czy innej okazji.

• Wygoda, komfort i swoboda

• Brak widocznych zamków na zębach

• Nie musisz z niczego rezygnować

• Możesz samodzielnie wyjąć aparat

• Wizyta u ortodonty nie częściej niż raz na 6 tygodni

Dzień po dniu, aparat Invisalign koryguje Twój zgryz i przybliża Cię do idealnego uśmiechu. A Ty nie czujesz żadnego dyskomfortu w swoim życiu.

Dla kogo?

• Dla młodych, aktywnych osób, którym zależy na dobrym wyglądzie

• Bez kompromisów i ograniczeń, żyj tak jak lubisz, zawsze na 100%

• Estetyczne, niewidoczne i funkcjonalne rozwiązanie nowoczesnej ortodoncji

Dowiedz się więcej

>  Invisalign krok po kroku

> Invisalign a inne metody

> Pytania i odpowiedzi

 

Albo zadzwoń i umów się na wizytę i spotkanie z naszym ortodontą 48 887 05 05 01.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close