887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Ortodoncja dla dorosłych

Myślisz, że jest już za późno na korektę zgryzu i leczenie ortodontyczne? Ponad połowa naszych pacjentów nosząca aparat Invisalign ma już za sobą 30 urodziny. Żeby zadbać o zęby i cieszyć się pięknym uśmiechem, wystarczy podjąć decyzję i umówić się na konsultację z naszym ortodontą. Zobacz jakie to proste.

Niewidoczny aparat ortodontyczny dla dorosłych

Nigdy nie jest za późno na zmiany. Leczenie ortodontyczne po 30-tce? Oczywiście, że tak.

W Dentestetica specjalizujemy się w leczeniu ortodontycznym aparatami Invisalign, które często określane są jako „niewidoczna ortodoncja”. Zamiast klasycznych zamków na zębach, leczenie oparte jest na serii wykonanych dla Ciebie, indywidualnych nakładek na zęby.

Wraz z postępem leczenia, wymieniasz noszony aparat na nowy, a potem na kolejny. Aż do uzyskania idealnego uśmiechu. W dodatku wizyty u ortodonty konieczne są znacznie rzadziej niż w przypadku stosowania tradycyjnych, stałych czy ruchomych aparatów.

Aparat na zęby, który dostosuje się do Ciebie

Wiele osób odkłada decyzję o leczeniu ortodontycznym lub termin jej rozpoczęcia na później. Nowa praca, ważne wystąpienie publiczne, start w zawodach albo planowany ślub.

Nowoczesna ortodoncja oferuje jednak doskonałe, przyjazne rozwiązania dla osób w każdym wieku. Przede wszystkim, aparat, który nosisz przez cały okres leczenia jest niemal zupełnie niewidoczny. Większość osób nawet nie zorientuje się, że masz na zębach nakładki Invisalign. Po drugie, w każdej chwili, łatwo i samodzielnie możesz wyciągnąć aparat i odłożyć go do specjalnego pojemnika.

Czuj się swobodnie podczas posiłku, mycia zębów, ważnych spotkań, szczególnych chwil, uprawiania sportu i zawsze, kiedy tylko potrzebujesz.

Potwierdzona skuteczność

Miliony zadowolonych pacjentów na całym świecie, którzy dzięki Invisalign zyskali piękny, zdrowy uśmiech to nasza najlepsza rekomendacja.

Rozpoczęcie leczenia przez osobę dorosłą również przynosi doskonałe i trwałe rezultaty w postaci prostych zębów i prawidłowo ułożonego zgryzu.

Nie jesteś pewien czy Twoja wada zgryzu kwalifikuje się do leczenia Invisalign? Masz inne pytania? Zadzwoń i umów się na spotkanie z dr Mateuszem Falkowskim, naszym specjalistą od leczenia metodą Invisalign.

Dowiedz się więcej

> Wady zgryzu

> Hollywodzki uśmiech dla każdego

> Pytania i odpowiedzi

 

Albo zadzwoń i umów się na wizytę i spotkanie z naszym ortodontą 48 887 05 05 01.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close