887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Hollywodzki uśmiech dla każdego

Pierwsze spotkanie, pierwsze wrażenie, pierwszy uśmiech. Piękny uśmiech i równe, białe zęby nie są zarezerwowane tylko dla wybranych. W Dentestetica, dzięki kompleksowemu podejściu do potrzeb naszych pacjentów prowadzimy zarówno leczenie ortodontyczne, a także stomatologiczne oraz protetyczne, wsparte wybranymi zabiegami medycyny estetycznej.

Wyglądaj pięknie, czuj się wspaniale

Czerpanie radości z małych chwil, powody do uśmiechu, a nawet łzy wzruszenia. Wiele osób ma obawy przed publicznymi wystąpieniami, spotkaniami i poznawaniem nowych ludzi, swobodnym śmianiem się, a nawet rozmową z drugą osobą. Wszystko z powodu problemów ze zgryzem, niedoskonałym uśmiechem i przekonaniem, że niewiele można na to poradzić.

W Dentestetica, od zawsze kładziemy szczególny nacisk na komfort i samopoczucie naszych pacjentów. Dlatego od pierwszej wizyty staramy się zapewnić im jak najlepszą atmosferę, dokładnie rozmawiamy o wszystkich potrzebach i oczekiwaniach, a także realizujemy leczenie na najwyższym, międzynarodowym poziomie. A wszystko po to, żeby Twój uśmiech już nigdy nie był źródłem żadnego zmartwienia.

Powiedz "tak"

Chcesz znaleźć nową pracę, planujesz ślub albo coś właśnie zmieniło się w Twoim życiu? Nieważne jaka jest Twoja motywacja i z jakiego powodu zadzwonisz do naszej kliniki. Najważniejsze jest, że w końcu podejmiesz decyzję o rozpoczęciu leczenia i pozwolisz sobie na piękny, zdrowy i zachwycający uśmiech.

Piękny uśmiech to skuteczny sposób na pozbycie się kompleksów, zyskanie pewności siebie i podejmowanie nowych wyzwań. Leczenie wad zgryzu ma również bardzo istotny aspekt zdrowotny – zdrowe dziąsła, kości i stawy, brak bólu głowy, dobra dykcja. Wystarczy, że podejmiesz decyzję i umówisz się na konsultację z naszym ortodontą. My zadbamy o resztę. Dzięki nam ten jeden problem, już nigdy więcej nie będzie Twoim zmartwieniem.

Aparat, którego nie widać

Obawiasz się długiego procesu leczenia i mało atrakcyjnych zamków na zębach? Nakładki aparatu Invisalign wykonane są z przezroczystego, termoutwardzanego silikonu, dzięki czemu, są niemal całkowicie niewidoczne dla innych osób.

Dodatkowo, na ważne spotkania czy okazje możesz je samodzielnie nosić, bez konieczności odwiedzania gabinetu ortodonty. Twoje zęby dzień po dniu zyskują wspaniały wygląd, a ty nie musisz zmieniać swoich planów w żadnej sytuacji.

Dowiedz się więcej

>  Wady zgryzu

> 6 mitów na temat ortodoncji

> Invislaign Bride

 

Albo zadzwoń i umów się na wizytę i spotkanie z naszym ortodontą 48 887 05 05 01.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close