887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Aparat na zęby dla aktywnych

Aktywny tryb życia to często wiele wyrzeczeń i niełatwych wyborów. Jednak nic nie jest w stanie równać się z satysfakcją z kolejnego sukcesu czy radości z odbytego treningu. Czy ruch i uprawianie sportu nie stoją na przeszkodzie noszenia aparatu na zębach? Zobacz jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego stylu życia.

Bez żadnych ograniczeń

Nie chcesz rezygnować z treningów i zawodów, ale marzysz o pięknych, prostych zębach? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy tylko w ruchu czują się naprawdę w swoim żywiole. Nowoczesna metoda i aparat Invisalign pozwalają na uprawianie każdej dyscypliny sportu, bez żadnych ograniczeń, już od pierwszego dnia leczenia.

Nieważne czy trenujesz boks, sporty walki, nurkowanie, wspinaczkę, balet, jazdę na desce czy jakąkolwiek inną dyscyplinę. Aparat Invisalign nigdy nie ogranicza Twoich aktywności, ani nie zmusza Cię do zmiany planów. Żyjesz i trenujesz po swojemu, tak jak lubisz najbardziej.

Poznaj możliwości nowoczesnej ortodoncji

Koniec aparatami na zębach, które mogły ulec uszkodzeniu podczas treningu lub wyrządzić szkodę ich właścicielowi. Silikonowe nakładki Invisalign zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę zębów, a także, co najważniejsze, łatwo możesz wyciągnąć je samodzielnie na czas ważnego spotkania czy innej okazji.

Aktywnie, zdrowo, w Twoim stylu

Jeśli kochasz sport i dbasz o swoją kondycję, doskonale wiesz, że nie mniej ważny niż dobry wygląd, jest zdrowy, sprawnie funkcjonujący organizm. Zdrowe, proste zęby wpływają nie tylko na estetykę, ale również na liczne aspekty zdrowotne. Nieleczone wady zgryzu mogą wywoływać i często wywołują problemy z przyzębiem, dziąsłami, kośćmi i stawami, migrenowe bóle głowy, pogorszenie dykcji i wiele innych. Dlatego w każdym wieku warto podjąć decyzję o leczeniu.

Dowiedz się więcej

>  Wady zgryzu

> 6 mitów na temat ortodoncji

> Zobacz film

 

Albo zadzwoń i umów się na wizytę i spotkanie z naszym ortodontą 48 887 05 05 01.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close