887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Czy Invisalign jest lepszy niż tradycyjne aparaty?

Olśniewający uśmiech bez skazy to cel każdego leczenia ortodontycznego. Jednak, żeby go uzyskać można skorzystać z różnych sposobów. Sprawdź w czym Invisalign jest lepszy od tradycyjnych aparatów ortodontycznych oraz innych metod.

Invisalign vs tradycyjny aparat

Poznaj zalety i korzyści, dzięki którym łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o swojej drodze do idealnych zębów.

 

DENTestetica - Invisalign a tradycyjny aparat - porownanie

Tradycyjny aparat ortodontyczny

DENTestetica - Invisalign - Kraków - ortodoncjaNosząc klasyczny, metalowy lub ceramiczny aparat złożony z zamków, ligatur oraz łuków wiele osób skarży się na uciążliwe dolegliwości.

Urazy wywołane przez metalowe elementy aparatu, utrudniona higiena jamy ustnej, niewygoda podczas jedzenia, resztki pozostające na aparacie, przebarwienia i uszkodzenia szkliwa – lista jest naprawdę długa.

Dyskomfort jaki towarzyszy noszeniu aparatu oraz długotrwały przebieg procesu korekcji to często jeden z powodów dla których wiele osób rezygnuje lub odkłada w nieskończoność decyzję o rozpoczęciu leczenia. Jako dentyści, doskonale rozumiemy te obawy.

 

A może w ogóle nie leczyć?

Często zdarza się, że pomimo niezadowolenia z wyglądu zębów i uśmiechu,  Pacjenci wahają się i zwlekają z rozpoczęciem leczenia ortodontycznego. Bo może „tak bardzo nie widać”, „wcale aż tak nie przeszkadza”, „to tylko kwestia estetyczna”.

Decyzja zawsze leży po Twojej stronie. Jednak jako eksperci zawsze uświadamiamy jakie ryzyko może nieść za sobą brak podjęcia działania w odpowiednim czasie. Nieleczone wady zgryzu często z wiekiem zamieniają się w poważne problemy stomatologiczne i ogólnozdrowotne. Dlatego zawsze edukujemy i zachęcamy naszych Pacjentów do konsultacji ortodontycznych. Czasem jedna wizyta, może odmienić cale życie.

Dowiedz się więcej na temat zdrowotnych korzyści leczenia ortodontycznego i prawidłowego zgryzu.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close