887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Aparat na zęby w każdym wieku

Leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych

Aparat na zęby, którego nie widać? Prostowanie zębów, leczenie wad zgryzu bez bólu i ograniczeń? Metoda skuteczna zarówno u dzieci, młodzieży, jak i dorosłych? Na wszystkie te pytania z przyjemnością odpowiadamy: Tak, to możliwe! Poznaj Invisalign®

Aparat ortodontyczny dla dorosłych

Od jakiegoś czasu myślisz o podjęciu leczenia ortodontycznego wady zgryzu i poprawie wyglądu swojego uśmiechu, jednak na obecnym etapie życia, nie chcesz rozważać stałego i widocznego aparatu na zęby.

Jeśli tak, Invisalign to doskonałe rozwiązanie, które gwarantuje Ci komfort, swobodę i znakomite efekty prostowania zębów, bez konieczności zmiany swojego stylu życia, stosowania specjalnej diety czy rezygnowania z dotychczasowej swobody.

 

prostowanie zębów, leczenie ortodontyczne

Innowacyjne rozwiązanie

stały aparat na zęby invisalignWykonany ze specjalnego, termoutwardzanego silikonu aparat na zęby Invisalign to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych, stałych aparatów na zęby z zamkami służącymi do leczenia ortodontycznego.

 

Jest niemal całkowicie niewidoczny podczas noszenia, więc nie musisz obawiać się o swój wygląd podczas ważnych spotkań czy wystąpień.

 

Aparat bez trudu wyjmiesz na krótki czas, a podczas codziennego użytkowania i tak pozostanie on niezauważony przez większość osób. I co najważniejsze, Twój uśmiech będzie doskonalszy już od pierwszego założenia.

 

Żyj po swojemu, bez ograniczeń

DENTestetica - Invisalign - aparat na zeby ktorego nie widac - KrakówZ miękkimi, elastycznymi nakładkami aparatu Invisalign® możesz czuć się podczas swojego leczenia ortodontycznego komfortowo w każdej sytuacji.

 

Wyjście do restauracji ze znajomymi? Bez obaw, żadne resztki jedzenia nie znajdą się w Twoim aparacie. Jesz jak chcesz i kiedy chcesz.

 

Invisalign to także sprzymierzeniec Twojego kalendarza. Kontrolne wizyty co 6 tygodni to jedyne czego będziesz potrzebować podczas przebiegu całego leczenia swojej wady zgryzu.

 

 

 

 

Higiena na najwyższym poziomie

Podczas prostowania zębów aparatem Invisalign nie tylko możesz obserwować widoczne zmiany w swoim zgryzie niemal z dnia na dzień, ale także bez problemu dbasz o higienę jamy ustnej.

Wygodne we wkładaniu i wyjmowaniu nakładki zapewniają Ci całkowitą swobodę.

Piękny uśmiech, proste i zdrowe zęby? Dowiedz się więcej o zdrowotnych korzyściach leczenia ortodontycznego Invisalign, dostępnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

wylecz wady zgryzu dzięki aparatowi na zęby invisalign

Czy leczenie ortodontyczne aparatem Invisalign® jest dla Ciebie?

Decyzja o leczeniu ortodontycznym aparatem Invisalign to jeden z najważniejszych momentów dla pielęgnacji Twoich zębów. Dlatego nie spiesz się z jej podjęciem. Zapoznaj się krok po kroku informacjami, a także nie wahaj się spotkać z naszym specjalistą z DENTestetica Kraków, żeby porozmawiać i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania oraz wątpliwości dotyczące prostowania zębów i leczenia wad zgryzu.

Czytaj również: Leczenie wad zgryzu

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close