887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Opinie o Invisalign

Chcesz dowiedzieć się, co mówią o Invisalign jego użytkownicy? Zobacz na co najczęściej zwracają uwagę nasi pacjenci oraz przekonaj się, czym niewidoczna ortodoncja różni się od klasycznego aparatu na zęby.

Niewidoczny aparat na zęby

Współczesne leczenie ortodontyczne nie musi kończyć się zakładaniem tradycyjnego aparatu ortodontycznego. Wiele osób zniechęca wizja długotrwałego noszenia na zębach umocowanych na stałe zamków i nieestetycznych drutów. Podobnie jak specjalna higiena jamy ustnej, która w czasie leczenia wymaga szczególnej uwagi i dodatkowych czynności.

Bardziej nowoczesną metodą do korygowania wad zgryzu są innowacyjne systemy nakładek silikonowych Invisalign. Opinie użytkowników o tej metodzie są bardzo pozytywne, a w każdym roku coraz więcej osób decyduje się na taką formę korekty wad zgryzu. Pacjenci przede wszystkim cenią sobie fakt, że nakładki Invisalign są  prawie niewidoczne podczas noszenia oraz możliwość ich łatwego wyjęcia w dowolnym momencie.

nakładka na zęby Invisalign

Invisalign - Opinie pacjentów – Jak to działa?

Wykonane z elastycznego silikonu nakładki Invisalign doskonale dopasowują się do zębów. To możliwe, dzięki skanowaniu jamy ustnej, modelowaniu 3D nowego uśmiechu i nakładek przygotowanych według indywidualnych potrzeb pacjenta, dostosowanych specjalnie do jego zgryzu.

Według opinii osób, które zdecydowały się leczyć swoją wadę nakładkami Invisalign przewyższają one tradycyjne aparaty możliwością lepszego dbania o higienę jamy ustnej. Nakładki można zdejmować samodzielnie, wobec tego łatwo je umyć, a także wyszczotkować zęby. Nie trzeba się obawiać o resztki jedzenia, przebarwienia czy uszkodzone szkliwo.

opinie o invisalign

Invisalign a tradycyjny aparat

Opinie o leczeniu  aparatem Invisalign potwierdzają, że sprawdza się on zarówno w korekcie prostych wad, ale również w leczeniu bardziej złożonych problemów ortodontycznych.

Jakie wady można leczyć aparatem Invisalign? Stłoczenie zębów, niwelacja szpar międzyzębowych, przodozgryz, zgryz krzyżowy to tylko niektóre z problemów, które według danych od lekarzy oraz opinii pacjentów zostały u nich wyleczone.

Biorąc pod uwagę, że skuteczność nowoczesnych nakładek Invisalign jest wysoka i potwierdzona, a komfort ich użytkowania w opinii pacjentów jest zdecydowanie lepszy niż w tradycyjnych aparatach, wybór metody wydaje się oczywisty.

Po zakończeniu leczenia należy jeszcze przez jakiś czas stosować nakładki retencyjne, które według opinii pacjentów są równie bezproblemowe i wygodne w użytkowaniu jak cały system nakładek Invisalign.

Dlaczego warto zdecydować się na Invisalign?

  • Nowoczesna i skuteczna metoda leczenia
  • Wspaniałe efekty już po kilku miesiącach
  • Indywidualnie wykonywane, komfortowe nakładk
  • Niemal niewidoczne dla innych osób
  • Bezproblemowe użytkowanie i zdejmowanie nakładek
  • Łatwa higiena przez cały okres leczenia
  • Dostosowane do Ciebie i Twojego stylu życia
  • Pozytywnej opinie pacjentów i lekarzy
  • Brak dodatkowych opłat za wizyty czy dodatkowe leczenie

invisalign opinie

Serdecznie zapraszamy po więcej informacji tutaj https://www.dentestetica.pl/ortodoncja-invisalign/, a także do kontaktu z naszą kliniką

 

Dentestetica Kraków, ul. Kamienna 21, Fronton, IV piętro

Telefon: +48 887 05 05 01 Mail: biuro@dentestetica.pl

 

Znajdujesz się na podstronie: Invisalign Opinie. Możesz również przejść na:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close