887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Metamorfoza uśmiechu w Dentestetica

Piękny uśmiech łatwiej niż myślisz. W Dentestetica przeprowadzamy metamorfozy uśmiechu z wykorzystaniem pełnoceramicznych koron cyrkonowych. To idealne rozwiązanie dla osób ze zdrowymi zębami, które nie są do końca zadowolone ze swojego uśmiechu. Precyzyjna technologia i olśniewający efekt.

Pełnoceramiczne korony estetyczne

Cyrkon to naturalny minerał, który dzięki znakomitym właściwościom biologiczny, jest doskonałym materiałem na uzupełnienia protetyczne. Korony wykonane z cyrkonu są trwałe, bardzo estetyczne, perfekcyjnie imitują wygląd naturalnych zębów i zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

System CAD/CAM pozwala na wykonywanie prac protetycznych w sposób szybki i precyzyjny. Program komputerowy, wykorzystanie skanera oraz nowoczesnego sprzętu frezującego pozwala na znaczne skrócenie czasu potrzebnego na wykonanie pracy protetycznej.

Co zawiera oferta?

  • Zdjęcie RTG
  • Do 6 koron / punktów w moście protetycznym
  • Osadzenie przygotowanych koron / mostów
  • 2 h znieczulenia ogólnego (narkoza)
  • Kontrola po zabiegu

Dla kogo?

Oferta dla osób, które marzą o szybkiej, bezpiecznej i spektakularnej metamorfozie uśmiechu, a w szczególności chcą poprawić wygląd swoich przednich zębów.

Cena

  • 6 666 PLN  cena regularna 9 990 PLN

Warunki

Zdrowe zęby bez ubytków, brak wady zgryzu, brak stanów zapalnych w jamie ustnej. O zakwalifikowaniu pacjenta do leczenia decyduje lekarz specjalista po wykonaniu zdjęcia RTG.

Jak skorzystać?

Zadzwoń do nas 887 05 05 01 i umów się na konsultację dotyczącą metamorfozy uśmiechu.

Dlaczego warto?

Najlepsza cena na rynku, doskonała jakość, precyzyjne wykonanie i dobór kolorystyki, szybkie rezultaty i efekt na długie lata.

Ważne informacje

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2018 roku i jest dostępna po pozytywnym zatwierdzeniu i zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu przez lekarza specjalistę pracującego w Dentestetica. Zabieg może być przeprowadzony w późniejszym terminie, natomiast umówienie się na wizytę i konsultację oraz decyzja o podjęciu leczenia wymagane są do wskazanej daty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego 887 05 05 01 lub mailowego biuro@dentestetica.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close