887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Zabiegi medycyny estetycznej

Piękna, zadbana twarz nie jest zarezerwowana tylko dla młodych osób. Zabiegi medycyny estetycznej w Dentestetica pozwalają na poprawienie konkretnych niedoskonałości, jak i na kompleksową pielęgnacje całej twarzy. Zobacz najpopularniejsze zabiegi, ich wskazania i efekty jakie możemy wspólnie osiągnąć.

Powiększanie i modelowanie ust

Jeden z najpopularniejszych i najprostszych zabiegów kosmetyczno-estetycznych, chętnie wybierany przez wiele klientek. Odpowiedni dla kobiet w każdym wieku. Wspaniale poprawia kolor i objętość ust, sprawia, że są soczyste i nawilżone, a ich kontur bardziej wyrazisty.

Dla kogo: Dla wszystkich, którzy chcą dyskretnie podkreślić swoje usta. To również doskonały zabieg dla osób z asymetrią warg, po leczeniu implantologicznym i ortodontycznym lub ze zmarszczkami palacza.

Stosowany preparat: Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego.

Dodatkowe informacje: Znieczulenie miejscowe, zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Efekt: Zmysłowe, nawilżone i naturalnie wyglądające usta. Utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Wygładzanie bruzd nosowo-wargowych 

Bruzdy nosowo-wargowe najprościej można opisać jako linie na twarzy, ciągnące się od skrzydełek nosa aż do kącików ust. Ich widoczność i głębokość związana jest z wieloma czynnikami, m.in. uśmiechem, mimiką, genetyką, wiekiem, indywidualnym stanem skóry, utratą wagi, a także brakami w uzębieniu.

Efekty: Wypełnienie preparatem na bazie kwasu hialuronowego przynosi widoczne spłycenie, a nawet niemal całkowite zniwelowanie bruzd. Twarz odzyskuje młody, świeży wygląd bez zmarszczek, a uśmiech pozostaje promienny i naturalny. Efekt widoczny jest od razu i utrzymuje się do 12 miesięcy.

 

Wygładzanie bruzd tzw. marionetek

Charakterystyczne zmarszczki pojawiające się u styku brody i policzka, które nadają twarzy niepożądany wygląd, kojarzący się z drewnianą marionetką. Ich przyczyna może tkwić zarówno w genetyce, budowie twarzy, jak i zmianach wagi.

Efekty: Wypełnienie kwasem hialuronowym pozwala na odpowiednie nawilżenie skóry oraz właściwe napięcie mięśni. Jego umiejętne aplikacja pozwoli na zniwelowanie istniejących bruzd oraz zmniejszenie szansy na ich powstawanie. Zabieg jest niezwykle skuteczny, trwa około 40 minut, a rezultaty utrzymują się do 12 miesięcy.

Usuwanie i wygładzanie zmarszczek

Usuwanie tzw. zmarszczek palaczy, wygładzanie zmarszczek czoła i tzw. kurzych łapek

Zmarszczki, ze względu na przyczynę pojawiania się, możemy podzielić na mimiczne – spowodowane naturalnymi ruchami twarzy, tutaj zaliczamy również tzw. zmarszczki palacza, słoneczne – powstające w wyniku działania promieni słonecznych, często w towarzystwie przebarwień skóry, senne – związane z ułożeniem skóry w czasie snu oraz grawitacyjne – spowodowane naturalnym starzeniem się skóry.

Efekty: Dzięki zastosowaniu preparatów wypełniających, możliwe jest szybkie i skuteczne zmniejszenie widoczności już istniejących bruzd oraz ograniczenie powstawania nowych. Regularne powtarzanie zabiegu pozwala zachować świeżą i gładką skórę na długie lata.

Wolumetria policzków i innych partii twarzy

Z wiekiem skóra traci jędrność i elastyczność, co szczególnie widoczne jest na twarzy, która stopniowo zmienia swoje dotychczasowe kontury i kształty.

Efekt: Zabieg z kwasem hialuronowym pozwala powstrzymać widoczne oznaki starzenia, pozwala uzupełnić objętość poszczególnych partii twarzy, nadać kontur, spłycić zmarszczki i bruzdy, a także podnieść opadającą skórę.

Dla kogo: Polecane szczególnie dla osób w średnim i starszym wieku. Nie ma przeciwwskazań do korekcji i modelowania kształtu twarzy tą metodą również u młodszych osób.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close