887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Wybielanie zębów Beyond Polus

Śnieżnobiały uśmiech to na całym świecie oznaka zdrowia, dobrego samopoczucia i świetnego wyglądu. Nawet najbielsze zęby z wiekiem ulegają ściemnieniu i przebarwieniom. Wybielanie to wspaniały, szybki i bezbolesny sposób na piękny uśmiech w każdym wieku.

Hollywoodzki uśmiech

Metoda Beyond Polus jest jedną z najpopularniejszych metod wybielania zębówWybielanie zębów pozwala nie tylko na rozjaśnieniu koloru, ale także usunięciu przebarwień pojawiających się pod wpływem działania wielu czynników. Dieta, przyczyny farmakologiczne, picie kawy i palenie papierosów – to wszystko działa na szkliwo naszych zębów. Dzięki zabiegowi możliwa jest ich znacząca niwelacja i osiągnięcia imponujących rezultatów. W DENTestetica wykonujemy wybielanie zębów za pomocą nowoczesnej metody w systemie BEYOND POLUS.

Już podczas jednego zabiegu, trwającego około godziny, zęby mogą zostać wybielone aż o 7 tonów. W zależności od pielęgnacji po zabiegu, efekt utrzymuje się od 2 do 3 lat. Zastosowanie systemu BEYOND POLUS jest całkowicie bezpieczne i pozwala na przeprowadzenie wybielania także u Pacjentów z wrażliwymi zębami. Efekt końcowy zależny jest głównie od składu mineralnego szkliwa i stabilizuje się do około tygodnia po zabiegu. Po tym czasie można wymienić wypełnienia, korony i inne elementy protetyczne, które nie ulegają rozjaśnieniu, a są umiejscowione w zębach widocznych w uśmiechu.

 

Jak wygląda wybielanie zębów w DENTestetica?

Zabieg wybielania zębów przeprowadzany jest przez dyplomowaną higienistkę pod kontrolą lekarza stomatologa i przebiega według poniższego planu:

Krok 1: Ocena koloru wyjściowego zębów pacjenta i ustalenie jaki efekt jest oczekiwany po zabiegu.

Krok 2: Przygotowanie pacjenta do zabiegu, polegające na zabezpieczeniu ust i dziąseł.

Krok 3: Aplikacja żelu wybielającego na zęby widoczne w uśmiechu.

Krok 4: Naświetlanie skierowane na zęby za pomocą lampy BEYOND POLUS.

Krok 5: Standardowo wybielanie obejmuje trzy naświetlenia, ale po każdym z nich sprawdzamy razem z państwem czy osiągnięty efekt jest zadowalający.

Krok 6: Na koniec sprawdzamy nowy kolor zębów i oceniamy rezultaty zabiegu.

Domowe metody wybielania zębów (pasty do zębów, paski wybielające) vs Beyond Polus

Każdy marzy o pięknym, białym uśmiechu. Pasty wybielające, najróżniejsze domowe metody typu paski czy żele mogą przynosić poprawę koloru zębów, ale ich długotrwałe, niekontrolowane stosowanie może uszkodzić zęby i dziąsła. Zabieg wybielania zębów metodą Beyond Polus przeprowadzany jest przez kwalifikowaną higienistkę stomatologiczną, zawsze po konsultacji z lekarzem. Dzięki Beyond Polus można osiągnąć efekt wybielenia nawet o 7-8 tonów, zachowując jedocześnie bezpieczeństwo zębów.

Wybielanie zębów metodą Beyond Polus - najczęściej zadawane pytania

Czy wybielanie zębów jest bolesne? Jak długo utrzymuje się efekt? Ile czasu przed ślubem najlepiej wybielić zęby? Czy do zabiegu trzeba sie jakoś przygotować? Poniżej krótki i rzetelny przewodnik po wybielaniu zębów metoda Beyond Polus stworzony przez naszych ekspertów.

 

DENTestetica - wybielanie zebow krakow cena

Czy wybielanie zębów boli?

Jakie są przeciwwskazania do wybielania zębów?

O ile wybielą się moje zęby i jak długo utrzyma się efekt?

Czy do zabiegu wybielania trzeba się jakoś przygotować?

Czy plomby / korony / licówki / „martwe” zęby ulegną rozjaśnieniu?

Czy przed wybielaniem zębów trzeba uzupełnić ewentualne braki i ubytki?

Jaką dietę należy stosować po zabiegu wybielania?

Czy po zabiegu wybielania należy myć żeby specjalną pastą?

Wybielanie zębów a aparat ortodontyczny

Wybielanie zębów przed ślubem lub inną ważną okazją

Czym różnią się zabiegi wykonywane np. w gabinetach kosmetycznych od wybielania w DENTestetica?

zazdzwoń i umów się na wybielanie zębów

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close