887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Protetyka stomatologiczna

Odtwarzanie utraconych lub uszkodzonych zębów to ważna część leczenia dentystycznego. Protetyka stosowana jest także w dentystyce estetycznej i pozwala osiągnąć wspaniałe efekty wizualne. Zapraszamy do DENTestetica i konsultacji z naszym specjalistą, który z pewnością doradzi oraz zrealizuje najlepszy dla Państwa model leczenia.

Leczenie protetyczne w DENTestetica

W naszym gabinecie oferujemy pełen zakres leczenia protetycznego obejmujący uzupełnienie braków w naturalnym uzębieniu (m.in. mosty, protezy) oraz podnoszenie estetyki uśmiechu (m.in. inlaye, licówki ceramiczne, licówki porcelanowe).

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi w Krakowie. Wszystkie prace dla naszych pacjentów wykonywane są z atestowanych materiałów najwyższej jakości. Wykonywane elementy: licówki, korony, mosty, wkłady inlaye oraz protezy różnych typów.

 

DENTestetica - protetyka

Dobór kolorów

W leczeniu protetycznym dobór kolorów ma równie duże znaczenie jak odpowiednie dopasowanie protezy. Żeby pomóc naszym pacjentom w podjęciu decyzji stosujemy najnowsze techniki analizy koloru zębów naturalnych, między innymi urządzenie EasyShade, które pozwala precyzyjnie określić odpowiedni odcień bieli.

Korony protetyczne

Korony porcelanowe i licówkiKorony protetyczne niemal nie do odróżnienia przypominają naturalne zęby. Stosuje się je w przypadku bardzo zniszczonego uzębienia, po leczeniu kanałowym oraz w formie mostu do uzupełnienie braku jednego lub kilku zębów.

Inlay / Onlay

To wypełnienia wykonywane „na wymiar” w laboratorium protetyki. Są trwalsze, szczelniejsze i bardziej odporne na ścieranie niż tradycyjne wypełnienia kompozytowe.

Licówki porcelanowe

Licówki to porcelanowe nakładki o grubości około 0,5mm nakładane na naturalne zęby, które przynoszą wspaniały, piękny i trwały efekt „hollywoodzkiego uśmiechu”. Wskazania do ich wykonania to między innymi korekta kształtu i ułożenia zębów, przebarwienia czy nieestetyczne wypełnienia przednich zębów.

Protezy

W DENTestetica Kraków wykonujemy protezy całkowite akrylowe (przy braku całego uzębienia) oraz protezy szkieletowe z różnymi opcjami mocowania. Możliwy jest montaż na naturalnych zębach, koronach protetycznych, a także na implantach za pomocą specjalnych zatrzasków.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close