887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Dentestetica Smile Design

Jak będzie wyglądać Twój nowy uśmiech? Digital Smile Design to nasz innowacyjny program, który pozwala na stworzenie kompletnej wizualizacji wyglądu nowych zębów oraz dostosowania wykonanego modelu do kształtu twarzy, a także indywidualnych preferencji i oczekiwań. Nowy uśmiech będzie dokładnie taki, jak sobie wyobrażasz.

Zabiegi stomatologii estetycznej potrafią całkowicie odmienić wygląd i stworzyć zupełnie nowy wizerunek danej osoby. Konsultacja Digital Smile Design to możliwość, żeby obejrzeć przyszły uśmiech, jeszcze przed rozpoczęciem właściwego leczenia i bez wykonywania inwazyjnych zabiegów.

 

smile

Etap 1

Planowanie uśmiechu złożone jest z dwóch etapów. Pierwsze spotkanie rozpoczynamy zawsze od rozmowy i omówienia Państwa oczekiwań. Ponieważ istnieje wiele opcji korekcji uśmiechu, ważne jest aby zrozumieć, które z nich będą najlepsze dla danej osoby. Następnie wykonujemy serię zdjęć zewnątrz i wewnątrz ustnych w naszym studio fotograficznym, które zostaną wykorzystane do zaprojektowania nowego uśmiechu.

Konsultacja  obejmuje:

 •  Dokładny wywiad i rozmowa w celu określenia oczekiwań oraz powodów niezadowolenia z obecnego wyglądu zębów
 •  Badanie i przegląd zębów w gabinecie stomatologicznym oraz wykonanie aktualnego cyfrowego zdjęcia pantomograficznego
•  Wykonanie sesji fotograficznej twarzy oraz zębów, a także rejestracją video ruchów mimicznych twarzy
•  Przygotowanie prezentacji z analizą komputerową uśmiechu dla Pacjenta, która pozwoli określić elementy wymagające poprawy z symulacją przyszłego kształtu i długości zębów w odniesieniu do rysów twarzy
•  Wykonanie wycisków diagnostycznych zębów dla laboratorium stomatologicznego, gdzie na podstawie analizy komputerowej zostaną przygotowane prototypowe uzupełnienia (ang. mock up), które w kolejnym etapie umożliwią na w pełni odwracalną ‘przymiarkę’ nowego uśmiechu bez wykonywania żadnych inwazyjnych procedur na zębach.

 

Koszt konsultacji: 250 zł

Czas trwania: około 1,5 h
 

smile design

Etap 2

Drugie spotkanie to przymiarka wykonanych w laboratorium prototypów, dokonanie modyfikacji, sesja fotograficzna z założonymi uzupełnieniami, a także prezentacja opinii i konsultacji przeprowadzonych z naszymi specjalistami. Jeśli będą Państwo gotowi podjąć decyzję o leczeniu, przedstawiamy również jego szczegółowy harmonogram oraz dokładny kosztorys.

Konsultacja obejmuje:

•  Przymiarkę uzupełnień prototypowych wykonanych w laboratorium stomatologicznym (ang. Mock up). Licówki te są montowane na zębach w sposób w pełni odwracalny. Ich wykonanie z materiału podatnego na wykonywanie modyfikacji w jamie ustnej, pozwala na dokonanie wspólnie z pacjentem niezbędnych zmian kształtu i wyglądu.
•  Wykonanie drugiej sesji fotograficznej z założonymi uzupełnieniami prototypowymi, która pozwoli na ocenę ich wyglądu na zdjęciach oraz na filmie.
•  Przedstawienie wyników konsultacji z naszymi specjalistami (m.in. periodontologiem, protetykiem oraz implantologiem)
•  Przedstawienie dokładnego planu leczenia oraz jego kosztorysu.
•  Rozmowę oraz odpowiedzi na pytania Pacjenta, dotyczące proponowanego leczenia i możliwych alternatyw.
•  W przypadku akceptacji planu leczenia, przygotowany w laboratorium model licówek prototypowych jest wykorzystywany do wykonania uzupełniań tymczasowych w okresie od opracowania zębów do osadzania ostatecznych prac. Zapewnia to Państwu pełen komfort w okresie przejściowym oraz pozwala na przyzwyczajenie się do nowego kształtu i wyglądu zębów.

 

smile design 2

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close