887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Ladies Week w Dentestetica

Uśmiech to najlepszy początek wszystkiego. W marcu, podobnie jak przez cały rok, staramy się sprawiać, żeby jak najczęściej gościł na Waszych twarzach. Pomysł na Ladies Week w Dentestetica to nasz sposób, żeby powiedzieć kobietom, że są wyjątkowe. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka niespodzianek, których nie możesz przegapić.

Siła kobiecego uśmiechu

Czas w którym robisz coś dla siebie jest bardzo ważny. A tymczasem dbanie o zdrowie, samopoczucie i wygląd bardzo niesłusznie schodzą często na dalszy plan. Czy możemy coś na to poradzić?

W tym tygodniu gorąco namawiamy Cię, żebyś postawiła je na pierwszym miejscu, znalazła chwilę czasu i zrobiła coś dla siebie i… dla swojego uśmiechu.

Jedna decyzja, która może być początkiem wspaniałej zmiany na lepsze. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy, nie zapomnij podzielić się z ważnymi dla Ciebie kobietami i umów się na wizytę.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

➡ Bezpłatne konsultacje stomatologiczne i ortodontyczne

➡ Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu (Digital Smile Design) za 0 zł zamiast 270 zł 

➡ 25% zniżki na wybrane rodzaje leczenia (Obejmuje stomatologię zachowawczą. Szczegóły telefonicznie w naszej recepcji.)

➡ 10% zniżki na zabiegi medycyny estetycznej

➡ Higienizacja Ultra w cenie 180 zł zamiast 260 zł (Zobacz szczegóły poniżej)

 

Zniżki i  dotyczy nowych pacjentek i jest ważna tylko w czasie trwania Ladies Week, od 10 do 13 marca 2020, po wcześniejszym umówieniu się.

Specjalna oferta dla nowych pacjentek

Jeszcze nigdy nie byłaś w Dentestetica? Ladies Week to świetna okazja, żeby nas poznać i skorzystać ze specjalnych ofert, które przygotowaliśmy.

 

Który dzień Ci pasuje? ? Wtorek (10.03.) | Środa (11.03.) | Czwartek (12.03.) | Piątek (13.03.)

W jakich godzinach chcesz się spotkać? ⏰ Rano | Po popołudniu | Wieczorem

Wybierz zabieg lub konsultację, zadzwoń ? +48 887 05 05 01 i umów się na idealny termin. Czekamy na Was!

 

DIGITAL SMILE DESIGN

Z cyfrowego projektowania uśmiechu może skorzystać prawie każdy. Jest przydatne zarówno przy drobnych zabiegach, jak i przy kompleksowym leczeniu czy skomplikowanych rekonstrukcjach.

Etap pierwszy to przegląd stomatologiczny i konsultacje z lekarzem. Następnie wykonywana jest sesja fotograficzna oraz rejestracja video mimicznych ruchów twarzy.

Podczas drugiego spotkania następuje przymiarka wykonanych w laboratorium prototypów, kolejna sesja i ustalenia ostatecznego wyglądu nowego uśmiechu. Lekarz definiuje plan leczenia i wspólnie z pacjentem ustala harmonogram. A potem, krok po kroku, jesteś coraz bliżej swojego idealnego uśmiechu.

To najnowocześniejsza i najskuteczniejsza metoda wizualizacji leczenia. Przemawia do pacjentów, którzy dokładnie wiedzą, czego mogą się spodziewać, a także motywuje ich do podjęcia nieraz odkładanego od lat leczenia. DSD to także doskonałe narzędzie dla lekarzy, szczególnie kiedy leczenie wymaga zaangażowania różnych specjalistów i dobrej współpracy pomiędzy nimi.

 

 

Cena regularna to 270 zł W czasie Ladies Week możesz skorzystać z DSD całkowicie za darmo. Liczba miejsc ograniczona, zapraszamy do umawiania się jak najwcześniej ze względu na duże zainteresowanie usługą.

HIGIENIZACJA ULTRA

Utrzymanie odpowiedniej higieny jamy ustnej jest niezbędnym elementem zachowania zdrowego  organizmu oraz prawidłowo funkcjonującego układy odpornościowego. Szczególnie warto o tym pamiętać w okresach zwiększonego ryzyka zachorowań, kiedy wzrasta szansa na kontakt z wirusami i bakteriami.

Higienizacja Ultra to rozbudowana wersja higienizacji, która obejmuje:

• Wykonanie zdjęcia pantomograficznego oraz przeprowadzenie konsultacji lekarskiej

• Usunięcie kamienia, usunięcie osadu, polerowanie i fluoryzację

• Zastosowanie płynu z chlorheksydyną

• Instruktaż prawidłowego szczotkowanie i nitkowania zębów

 

Cena w czasie Ladies Week: 180 zł (zamiast 260 zł)

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zarówno higienizacja, jak i inne zabiegi w naszym centrum przeprowadzana są w warunkach podwyższonej sterylności. Co to oznacza? Przed i po zabiegu wszystkie gabinety są dezynfekowane lampami bakteriobójczymi UV, ponadto każdy pacjent otrzymuje podkładkę ochronną na twarz i pole higienizacyjne.

Dbanie o najwyższe standardy sterylności to również: używanie jednorazowych materiałów, sterylizacja wszystkich narzędzi w osobnym pomieszczeniu i w specjalistycznych urządzeniach (autoklawy), dodatkowe zabezpieczenia (okulary ochronne, osłony, itp.) oraz specjalne procedury.

Dzięki temu wizyta w Dentestetica to gwarancja skutecznego i bezpiecznego leczenia w każdej sytuacji.

Zapraszamy do Dentestetica

 

Sprawdź nasz profil na Facebooku

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close