887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Komunikat 16 marca 2020

Drogie Pacjentki i Pacjenci,

W związku z obecną sytuacją musimy podjąć dodatkowe kroki prewencyjne w celu zapobiegnięciu ryzyku zakażenia. Jednocześnie jako lekarze, nie chcemy pozostawiać bez pomocy medycznej osób, które jej potrzebują. Z tego względu postanowiliśmy pozostawić gabinet otwarty jedynie w ograniczonym zakresie godzin i tylko dla „nagłych” przypadków oraz pacjentów z zaplanowanym wcześniej leczeniem.

 

Skrócone godziny otwarcia: Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.

 

Cały czas stosujemy też podwyższone środki ostrożności, regularnie dezynfekujemy nie tylko gabinety, ale również poczekalnie. Więcej informacji na ten temat w naszym poprzednim komunikacie https://www.dentestetica.pl/komunikat-10-marca-2020/ Prosimy też w miarę możliwości o dokonywanie płatności kartą.

 

Pacjenci przebywający w strefach podwyższonego ryzyka oraz wykazujący objawy przeziębienia lub choroby (kaszel, podwyższona temperatura, katar) ze względów bezpieczeństwa niestety muszą zostać przyjęci w późniejszym terminie. Jeśli stwierdzisz u siebie jakiekolwiek objawy przeziębienia, prosimy o kontakt z recepcją w celu przełożenie wizyty.

 

Przepraszamy za wydłużony czas odbierania telefonu i odpisywania na wiadomości. Staramy się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązku. Dziękujemy za współpracę i zrozumienie.

 

Informujemy też, że wszelkie działania będziemy na bieżąco dostosowywać do obowiązujących zaleceń i panującej sytuacji.

 

Zespół Dentestetica

 

Kontakt i rejestracja

Zadwoń ? +48 887 05 05 01 lub wyślij wiadomość na biuro@dentestetica.pl

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close