887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Dentestetica i Klub Miasta Kobiet – Zapraszamy na spotkanie

We wtorek 29 października 2019 mamy przyjemność być gośćmi podczas 29. Spotkania Klubu Miasta Kobiet. Widzimy się od godziny 17.00 w Hotelu Niebieskim w Krakowie. Do zobaczenia!

Klub Miasta Kobiet

Klub Miasta Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez redakcję magazynu Miasto Kobiet podczas których goście (znani styliści, dietetycy, lekarze, psychologowie, czy autorzy książek) dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem , inspirując je do pozytywnych zmian.

W tej edycji o swojej nowej książce będzie opowiadać OSA Osobista Stylistka czyli Monika Jurczyk, przewidziane jest również spotkanie z Patrycją Tłustochowicz, psychodietetyczką i właścicielka marki Zawsze Zgrabna oraz urodzinowe wystąpienie Patrycji Cierockiej-Szumichory, Magdaleny Właszynowicz i Alicji Kaiser z marki Patrizia Aryton.

Nasza klinika

O poskramianiu strachu przed dentystą, możliwościach współczesnej stomatologii, kompleksowym podejściu do leczenia i niewidocznej ortodoncji dla dorosłych opowie podczas wywiadu nasza dyrektor medyczna, lek. stom. Magdalena Orczykowska

Na stoisku przygotowaliśmy specjalne stanowiska wirtualnej rzeczywistości z goglami VR na których będzie można od środka zobaczyć klinikę i proces leczenia. Nie zabraknie też zniżek na zabiegi oraz konkursu z nagrodami. Nie możemy się doczekać. :)

Informacje dotyczące Vouchera

Voucher „Uśmiechnij się” otrzymany podczas spotkania Klubu Miasta Kobiet upoważnia okaziciela do odbycia jednorazowych bezpłatnych konsultacji w klinice Dentestetica przy ul. Kamiennej 21 w a umówionym uprzednio terminie.

A także do skorzystania z 15% rabatu na wybrany z poniższej listy zabieg lub leczenie:

+ Regularne leczenie

+ Wybielanie

+ Licówki

+ Niewidoczna ortodoncja Invisalign

+ Medycyna estetyczna

Voucher jest ważny do 31 marca 2020 roku.

Jakie wady można leczyć invisalign?

Ponad 95% wad zgryzu kwalifikuje się do leczenia aparatem Invisalign m.in. przodo- lub tyłozgryz, przerwy między zębami, ich nadmierne stłoczenie i wiele innych. Nie ma też niemal żadnych przeciwwskazań związanych z wiekiem, to metoda powstała z myślą o dorosłych, z ukształtowanymi zgryzem.

Poznaj niewidoczny aparat Invisalign

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close