887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Pacjenci o nas

Każda państwa opinia to dla nas ważne i cenne źródło informacji. Dlatego serdecznie zachęcamy do dzielenia się wszelkimi spostrzeżeniami oraz zgłaszania swoich propozycji i uwag. Pomogą nam one rozwijać nasze centrum oraz jeszcze lepiej spełniać oczekiwania zarówno dużych, jak i małych pacjentów.

Wrażenia mam bardzo dobre, najlepsze zrobił na mnie sprzęt i nowoczesność gabinetu.
Mary, 15.08.2014
Podejście do dzieci - na medal. Syn, do tej pory dzikus na widok każdego białego fartucha, polubił chodzenie do dentysty i szczotkowanie zębów. Jesteśmy z żoną pod duuużym wrażeniem.
Kamil, 17.06.2014
To nie jest gabinet dentystyczny, to jest SPA. Nie spodziewałam się że wyjdę od dentysty tak zrelaksowana.
Danuta, 15.07.2013
Nikt nie chciał się podjąć leczenie mojego zęba, jako powód podawano skomplikowany przypadek, brak sprzętu, doświadczenia itp. Totalnie zrezygnowana umówiłam się do DENTestetica na spotkanie w celu omówienia usunięcia zęba i implant.To była dobra decyzja, bo okazało się że tutejsi lekarze potrafią uratować zęba. Skończyło się na leczeniu kanałowym i koronie. Zdecydowanie znalazłam "swojego dentystę".
Teresa, 22.03.2013
Metody znieczulania na medal. Dla szczególnie zestresowanych polecam gaz rozweselający :-)
Mirek, 4.12.2012
Jakiś czas temu straciłam czwórkę po leczeniu w innym gabinecie. Byłam załamana, bo właśnie zaczęłam planować swój ślub, a brak był widoczny podczas uśmiechania się. Poprzez znajomą trafiłam do DENTestetica, gdzie zdecydowałam się na wszczepienie implantu. Bardzo się bałam zabiegu, obawiałam komplikacji, bólu itd. Nie sądziłam, że wszystko przebiegnie aż tak dobrze -zabieg minął sprawnie i bezboleśnie, gojenie przebiegało prawidłowo. Pracownicy DENTestetica byli zawsze do mojej dyspozycji gdy chciałam o coś zapytać, byłam na bieżąco informowana o kolejnych etapach leczenia i terminach wizyt. Całość leczenia udało się skończyć przed ślubem, a nawet dodatkowo wybieliłam jeszcze zęby. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc jaką dostałam w tym gabinecie.
Katarzyna, 20.10.2012

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close