887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Nasz zespół

Najważniejsi w DENTestetica są ludzie. Pacjenci powierzający się naszej opiece dentystycznej oraz lekarze, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą gwarantują najwyższą jakość każdego zabiegu. Państwa zadowolenie i piękny, zdrowy uśmiech to nasza codzienna misja.

Najlepsi lekarze

Wśród lekarzy pracujących w naszym centrum znajdują się doktorzy nauk medycznych, specjaliści II stopnia oraz kilku lekarzy w trakcie specjalizacji. Dzięki temu możemy zagwarantować państwu najwyższy poziom usług i kompleksową opiekę stomatologiczną w każdej sytuacji.

Wiedza i rozwój

Nasi dentyści mają długoletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów,  zarówno w prywatnych gabinetach jak i specjalistycznych klinikach. Współpraca z zagranicznymi centrami i ośrodkami akademickimi pozwala na nieustanne podnoszenie kwalifikacji i możliwość oferowania naszym pacjentom najbardziej skutecznych i uznanych na świecie metod leczenia.

Dobre podejście

Fachowa opieka dentystyczna to także dobra atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Dlatego personel DENTestetica dokłada wszelkich starań, żeby każda osoba odwiedzająca nasze centrum czuła się komfortowo i zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. U nas, zawsze będą państwo w dobrych rękach.

+48 887 05 05 01Dowiedz się więcej
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close