887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Co nas wyróżnia

W DENTestetica dbamy o to, żeby wszyscy nasi pacjenci byli otoczeni troskliwą opieką, a każda wizyta wiązała się ze 100% zadowoleniem. Wypracowane metody, wieloletnie doświadczenie oraz praca, która jest naszą prawdziwą pasją, pozwalają nam na tworzenie miejsca, które z pewnością spełni państwa oczekiwania.

Świetni fachowcy

W centrum DENTestetica do państwa dyspozycji pozostają doktorzy nauk medycznych oraz specjaliści II stopnia, wszyscy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Szeroki zakres oferowanych specjalizacji, a także współpraca z ośrodkami nauki na całym świecie, pozwalają nam zapewnić kompleksową i profesjonalną opiekę dentystyczną dla osób w każdym wieku.

Przyjazna atmosfera

Wierzymy, że wizyta u dentysty naprawdę może być przyjemna. Personel DENTestetica jest zawsze pomocny i dokłada wszelkich starań, żeby każde spotkanie w naszym centrum było dla Państwa miłym doświadczeniem. Wygodna i przestronna poczekalnia, kawa i herbata, klimatyzowane pomieszczenia, bezpłatne WiFi, dogodne systemy płatności oraz wiele innych, to dla nas standardy, który zawsze zapewniamy naszym pacjentom.

Bezbolesne leczenie

Szeroki zakres stosowanych metod znieczulenia oraz profesjonalnie przeprowadzane zabiegi sprawiają, że leczenie w naszych gabinetach jest całkowicie bezbolesne. W trosce o pacjentów cierpiących na dentofobię opracowaliśmy specjalny program, wykorzystujący sedację wziewną, która nie tylko działa znieczulająco, ale przede wszystkim pozwala na całkowite odprężenie oraz niepamięć wsteczną dotyczącą przeprowadzonego zabiegu.

Najwyższa jakość

Materiały oraz urządzenia na których pracujemy to najnowocześniejsze, dostępne na rynku rozwiązania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym pacjentom najwyższy standard leczenia wraz z gwarancją na wykonywane zabiegi. Wysoka jakość i świetni fachowcy to nasza sprawdzona recepta na piękny, zdrowy i biały uśmiech.

Pełne zaufanie

Relacja pacjenta z lekarzem ma ogromne znaczenia dla postępów oraz przebiegu leczenia. Dlatego w DENTestetica przywiązujemy dużą wagę do komunikacji i doradztwa. Szczegółowy wywiad medyczny, indywidualna wycena zabiegów, a także łatwy kontakt w formie, która najbardziej państwu odpowiada są na stałe wpisane w ofertę naszego centrum.

Kompleksowa obsługa

Ponieważ szanujemy czas i cenimy wygodę naszych pacjentów, rozpoczynając leczenie w DENTestetica zostają państwo objęcie kompleksowa opieką naszego działu obsługi. Przypominanie o terminach wizyt, elastyczność tworzenia grafiku, a także pomoc we wszystkich kwestiach związanych z leczeniem, zawsze leżą po naszej stronie.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close