887 05 05 01
Pon.-Pt. 8.00-21.00 Sob. 9.00-15.00*

Ortodoncja dla dorosłych -25% Umów się na bezpłatne konsultacje

Bezpłatne konsultacje i aż 25% zniżki na niewidoczny aparat na zęby Invisalign. Najlepsza oferta w Krakowie z której możesz skorzystać w Dentestetica tylko 22 i 23 sierpnia. Umów się i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego uśmiechu.

Niewidoczny aparat na zęby dla dorosłych

Zadzwoń 887 05 05 01 i umów się na bezpłatne konsultacje z jednym z naszych ortodontów. Przegląd stomatologiczny, skan skanerem 3D Itero 2 i rozmowa ze specjalistą Invisalign.

Porównaj dostępne metody leczenia ortodontycznego i wybierz najlepszą dla siebie. Zobacz, że życie z aparatem nie musi wiązać się z żadnym ograniczeniami, a większość osób nawet nie zorientuje się, że nosisz Invisalign.

Jeśli zdecydujesz się na leczenie Invisalign otrzymasz aż -25% zniżki na aparat.

Umów się na bezpłatne konsultacje

Który dzień Ci pasuje?

Czwartek (22.08.) | Piątek (23.08.)

W jakich godzinach chcesz się spotkać?

godziny przedpołudniowe | godziny popołudniowe | wieczór

Odkryj Invisalign, poczujj różnicę

Invisalign to nowoczesna metoda leczenia wad zgryzu, głównie u osób dorosłych, za pomocą specjalnego, niewidocznego aparatu na zęby. Zamiast tradycyjnych zamków „na stałe”, pacjent otrzymuje komplet specjalnych nakładek, tzw. alignerów. Są one wykonywane indywidualnie na podstawie wycisku zębów, z termoutwardzanego silikonu.

Jak długo trwa leczenie?

W zależności od wady zgryzu. Od 7 tygodni do 1,5 roku. Czas leczenia zawsze indywidualnie dopasowuję lekarz ortodonta. Co ważne, nawet jeśli leczenie wydłuży się ponad zakładany na początku, ustalona na początku cena leczenie nie wzrasta.

Jak to działa?

Noszone codziennie, około 20 h / dobę, milimetr po milimetrze przesuwają Twoje zęby na właściwe miejsce. Dyskretnie oraz bez bólu i dyskomfortu, które często pojawiają się w przypadku innych metod.

Jakie wady można leczyć invisalign?

Ponad 95% wad zgryzu kwalifikuje się do leczenia aparatem Invisalign m.in. przodo- lub tyłozgryz, przerwy między zębami, ich nadmierne stłoczenie i wiele innych. Nie ma też niemal żadnych przeciwwskazań związanych z wiekiem, to metoda powstała z myślą o dorosłych, z ukształtowanymi zgryzem.

Poznaj niewidoczny aparat Invisalign

Poznaj naszych lekarzy

Lekarz dentysta Łukasz Zawora

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawodowo specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym metodą Invisalign, kompleksowym planowaniu leczenia, a także w stomatologii mikroskopowej.

 

 

 

 

Zapraszamy do Dentestetica

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close