887 05 05 01
Pon.-Pt. 8.00-21.00 Sob. 9.00-15.00

Dni Otwarte – Poznaj nowego dentystę i odkryj Dentestetica

Nasze najbliższe dni otwarte są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które szukają nowego gabinetu stomatologicznego, który zapewni im kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Szukasz dobrego dentysty w Krakowie? Koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Umów się na konsultacje

Który dzień Ci pasuje? Środa (27.02.) | Czwartek (28.02.) | Piątek (1.03.)

W jakich godzinach chcesz się spotkać? 8-12 | 12-17 | 17-21 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Ogólny przegląd stomatologiczny, leczenie kanałowe, zabiegi chirurgiczne, cyfrowe projektowanie uśmiechu, protetyka i wstawianie implantów, ortodoncja dla dorosłych i wiele innych.

Zadzwoń i umów się na konsultacje z ortodontą w cenie 50 PLN i odbierz bezpłatne spotkanie z trenerem personalnym oraz -25% zniżki na leczenie orto aparatem Invisalign.

Telefon +48 887 05 05 01

 

Ortodoncja dla dorosłych Invisalign Kraków

Invisalign jest nowoczesną metodą leczenia wad zgryzu, głównie u osób dorosłych, za pomocą specjalnego, niewidocznego aparatu na zęby. Zamiast tradycyjnych zamków „na stałe”, pacjent otrzymuje komplet specjalnych nakładek, tzw. alignerów. Są one wykonanywa indywidualnie na podstawie wycisku zębów, z termoutwardzanego silikonu

Jak to działa?

Noszone codziennie, około 20 h / dobę, milimetr po milimetrze przesuwają Twoje zęby na właściwe miejsce. Dyskretnie oraz bez bólu i dyskomfortu, które często pojawiają się w przypadku innych metod.

Jak długo trwa leczenie?

W zależności od wady zgryzu. Od 7 tygodni do 1,5 roku. Czas leczenia zawsze indywidualnie dopasowuję lekarz ortodonta. Co ważne, nawet jeśli leczenie wydłuży się ponad zakładany na początku, ustalona na początku cena leczenie nie wzrasta.

 

 

Jakie wady można korygować za pomocą Invisalign?

Ponad 95% wad zgryzu kwalifikuje się do leczenia aparatem Invisalign m.in. przodo- lub tyłozgryz, przerwy między zębami, ich nadmierne stłoczenie i wiele innych. Nie ma też niemal żadnych przeciwwskazań związanych z wiekiem, to metoda powstała z myślą o dorosłych, z ukształtowanymi zgryzem.

Aparat dla aktywnych

Invisalign to aparat na żeby idealny dla sportowców i wszystkich, którzy lubią być aktywni. Przede wszystkim jego konstrukcja znacząco zmniejsza, a nawet eliminuje większość urazów jakie mogą wystąpić przy zwykłym aparacie. Ponadto, bez trudu możesz samodzielnie wyciągnąć nakładki na czas zawodów, meczu czy sparingu.

Dlaczego warto wybrać Dentestetica?

Zespół doświadczonych specjalistów

Wszyscy lekarze pod jednym dachem. Wizyta w Dentestetica to gwarancja najwyższej jakości opieki, najlepsze efekty leczenia oraz duża oszczędność czasu. Naszym pacjentom zapewniamy kompleksowe konsultacje oraz szeroki wybór zabiegów i metod leczenia. Na miejscu wykonujemy wszystkie niezbędne zabieg diagnostyczne (RTG, Tomografia komputerowa) i zawsze idealnie dopasujemy się do Twojego kalendarza.

 

Nowoczesne centrum w środku Krakowa

Stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszego personelu. Dlatego jako pierwsi możemy zapewnić najnowsze rozwiązania terapeutyczne i estetyczne. Pracujemy od 8.00 do 21.00, możemy umawiać również wizyty w sobotę. Dla pacjentów dostępny jest bezpłatny parking, a dogodna lokalizacja pozwala na sprawne dotarcie do nas praktycznie o każdej porze dnia.

 

Bezbolesne leczenie i przyjazna atmosfera

Wierzymy, że wizyta u dentysty może być przyjemna. Dlatego specjalizujemy się w różnych formach znieczulenia, w tym jako jedna z niewielu placówek w Małopolsce oferujemy znieczulenie ogólne (tzw. narkozę) i opiekę własnego anestezjologa. Wyróżnia nas doskonałe podejście do pacjenta i staranie, żeby każde spotkanie pozostawiało jedynie miłe wspomnienia.

Tylko teraz od 27 lutego do 1 marca 2019 dla wszystkich, którzy umówią się na konsultacje ortodontyczne w Dentestetica specjalna oferta na Invisalign. Warto się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Zadzwoń i umów się już dziś +48 887 05 05 01

 

 

 

Dni Otwarte – Poznaj nowego dentystę i odkryj Dentestetica

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close