887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Metamorfozy uśmiechu w Dentestetica

Bezpłatne konsultacje, 2000 zł zniżki na niewidoczny aparat na zęby Invisalign. Najlepsza oferta w Krakowie. Umów się do Dentestetica w dniach 26 i 27 września i skorzystaj. Dodatkowo specjalny rabat -25% na wszystkie zabiegi medycyny estetycznej. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego uśmiechu.

Niewidoczny aparat na zęby dla dorosłych

Piękny uśmiech w każdym wieku i bez żadnych ograniczeń. W Dentestetica od lat z powodzeniem wcielamy tę zasadę w życie naszych pacjentów i pacjentek. 

Nasza akcja „Metamorfozy uśmiechu w Dentestetica” jest skierowana do wszystkich, którzy chcą poprawić swój uśmiech, ale nie do końca wiedzą jaki zabieg wybrać i jakich efektów mogą się spodziewać.

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i zobacz, co możemy zrobić dla Twojego uśmiechu. Porównaj dostępne metody leczenia ortodontycznego i wybierz najlepszą dla siebie. Zobacz, że życie z aparatem nie musi wiązać się z żadnym ograniczeniami, a większość osób nawet nie zorientuje się, że nosisz Invisalign.

Jeśli zdecydujesz się na leczenie Invisalign otrzymasz 2000 zł zniżki na swój aparat. Dodatkowo możesz skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej z -25% rabatem na każdy z nich.

Umów się na bezpłatne konsultacje

Który dzień Ci pasuje?

Czwartek (26.09.) | Piątek (27.08.)

W jakich godzinach chcesz się spotkać?

godziny przedpołudniowe | godziny popołudniowe | wieczór

Odkryj Invisalign, poczuj różnicę

Invisalign to nowoczesna metoda leczenia wad zgryzu, głównie u osób dorosłych, za pomocą specjalnego, niewidocznego aparatu na zęby. Zamiast tradycyjnych zamków „na stałe”, pacjent otrzymuje komplet specjalnych nakładek, tzw. alignerów. Są one wykonywane indywidualnie na podstawie wycisku zębów, z termoutwardzanego silikonu.

Jak długo trwa leczenie?

W zależności od wady zgryzu. Od 7 tygodni do 1,5 roku. Czas leczenia zawsze indywidualnie dopasowuję lekarz ortodonta. Co ważne, nawet jeśli leczenie wydłuży się ponad zakładany na początku, ustalona na początku cena leczenie nie wzrasta.

Jak to działa?

Noszone codziennie, około 20 h / dobę, milimetr po milimetrze przesuwają Twoje zęby na właściwe miejsce. Dyskretnie oraz bez bólu i dyskomfortu, które często pojawiają się w przypadku innych metod.

Jakie wady można leczyć invisalign?

Ponad 95% wad zgryzu kwalifikuje się do leczenia aparatem Invisalign m.in. przodo- lub tyłozgryz, przerwy między zębami, ich nadmierne stłoczenie i wiele innych. Nie ma też niemal żadnych przeciwwskazań związanych z wiekiem, to metoda powstała z myślą o dorosłych, z ukształtowanymi zgryzem.

Poznaj niewidoczny aparat Invisalign

Poznaj naszych lekarzy

Lekarz dentysta Łukasz Zawora

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawodowo specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym metodą Invisalign, kompleksowym planowaniu leczenia, a także w stomatologii mikroskopowej.

 

 

 

 

Zapraszamy do Dentestetica

 

Sprawdź nasz profil na Facebooku

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close