887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Znieczulenie ogólne / narkoza

Wizyta u dentysty pod narkozą? Z przyjemnością informujemy, że oferta Dentestetica powiększyła się w 2018 roku o znieczulenie ogólne, dostępne dla pacjentów naszej kliniki. Dowiedz się więcej i zobacz dla kogo polecamy zabiegi przeprowadzane w ten sposób.

Na czym polega znieczulenie ogólne?

Znieczulenie ogólne / narkoza polega na wprowadzeniu pacjenta w stan podobny do bardzo głębokiego snu. W czasie znieczulenia ogólnego pacjent śpi, nie odczuwa bólu i nic nie słyszy.

Osoba poddana narkozie oddycha mieszaniną tlenu i gazów usypiających. Nie ma możliwości, aby pacjent obudził się przed zakończeniem zabiegu, dopiero po nim zostaje wybudzony.

Od początku podania narkozy aż do zakończenia zabiegu i wybudzenia, pacjent znajduje się pod opieką lekarza anestezjologa.

Jacy pacjenci kwalifikują się do znieczulenie ogólnego?

Narkoza jest podawana osobom, które cierpią na skrajnie ostrą formę dentofobii lub charakteryzują się niskim progiem odczuwania bólu. Mogą z niej korzystać również pacjenci, z którymi kontakt jest utrudniony, np. pacjenci z niepełnosprawnością intelektualną, a także małe dzieci, które nie potrafią współpracować z lekarzem.

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?

O zakwalifikowaniu do leczenia w znieczuleniu ogólnym decyduje lekarz na konsultacji stomatologicznej, podczas której pacjent otrzymuje plan leczenia oraz informację o niezbędnych badaniach.

Jeśli pacjent jest leczony na przewlekłe choroby konieczne jest przedstawienie zaświadczenia od lekarza o braku przeciwwskazań do zastosowania znieczulenia ogólnego. W następnej kolejności wyznaczany jest termin zabiegu. Czas oczekiwania to 2 tygodnie od momentu konsultacji.

 

Pamiętaj, że lekarz chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, rozwieje wątpliwości, a także zapewni komfortową i bezstresową atmosferę podczas każdej wizyty oraz bezbolesne wykonanie wszystkich zabiegów. Zapraszamy do kontaktu +48 887 05 05 01

 

 

Tagi: znieczulenie ogólne, narkoza, leczenie zębów pod narkozą kraków, leczenie zębów w znieczulenie ogólnym kraków, wyrywanie zębów pod narkozą kraków, dentysta narkoza kraków, dentysta znieczulenie kraków

Znieczulenie ogólne / narkoza

  • Bezpieczna i skuteczna forma znieczulenia
  • Pacjent nie słyszy zabiegu i nie czuje bólu
  • Opieka anestezjologa
  • Dokładna diagnostyka przed zabiegiem
  • Wskazana dla pacjentów z dentofobią i niskim progiem bólu
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close