887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Znieczulenie komputerowe

Podanie środka znieczulającego, nie musi wiązać się tradycyjną igłą i strzykawką. W DENTestetica kompleksowo stosujemy nowoczesne metody blokowania bólu, w tym znieczulenie komputerowe. Jest to rozwiązanie, które eliminuje obawę przed ukłuciem oraz zapewnia komfort i niemal natychmiastowe działanie. Doskonale sprawdzą się u małych pacjentów, osób wrażliwych na ból lub cierpiących na dentofobię.

Znieczulenie komputerowe amerykańskim urządzeniem WAND STA® pozwala na wykonywanie znieczulenia punktowego niemal przy każdym rodzaju zabiegu. Dzięki wyposażeniu w specjalny czujnik, możliwe jest działanie poniżej progu bólu ludzkiego organizmu, co oznacza, że podanie znieczulenia w tej formie jest praktycznie bezbolesne.

Technika umożliwia również na znieczulenie tylnych, dolnych zębów bez konieczności stosowania znieczulenia przewodowego. Pozwala to na eliminację uciążliwego, utrzymującego się przez kilka godzin po zabiegu, uczucia zdrętwienia twarzy i języka, które ma miejsce w przypadku klasycznych metod znieczulenia.

Metoda WAD STA® działa natychmiastowo i pozwala w wysokim stopniu kontrolować proces znieczulenia. Dzięki wysokiej skuteczności i świetnej akceptacji przez pacjentów, znieczulenie komputerowe jest szczególnie zalecane dzieciom, osobom z dentofobią, a także pacjentom odczuwającym lęk przed wizytą u dentysty oraz szczególnie wrażliwym na ból.

Znieczulenie komputerowe

  • amerykańskie urządzenie WAND STA®
  • szybka i skuteczna metoda
  • brak igły i konieczności nakłucia
  • bezpieczne dla kobiet w ciąży
  • doskonałe dla najmłodszych pacjentów
  • całkowicie bezbolesne znieczulenie
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close