887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Dentofobia

Obawa przed dentystą nie jest powodem do wstydu. W DENTestetica doskonale znamy i rozumiemy problem, dlatego opracowaliśmy specjalny program leczenia osób cierpiących na dentofobię. Wykwalifikowani lekarze, przyjazna atmosfera, a także odpowiednie środki znieczulające i uspokajające pozwalają na bezstresowe oraz bezbolesne przeprowadzenie każdego rodzaju leczenia stomatologicznego.

Lęk przed wizytą u dentysty jest często bagatelizowanym problemem, a osoby, które nigdy go nie doświadczyły, często nie potrafią zrozumieć jak wielką może stanowić przeszkodę w poddaniu się nawet podstawowej opiece stomatologicznej.

 

W DENTestetica wierzymy, że każdy, nawet największy lęk można pokonać. Wdrożonyw naszym centrum program leczenia osób z dentofobią pozwolił wielu osobom przełamać swoje obawy i uzyskać piękny, zdrowy uśmiech. Bezstresowa, przyjazna atmosfera, cierpliwe oraz pełne zrozumienia podejście to podstawa, która pozwala zbudować wzajemne zaufanie pacjenta i lekarza. Kolejny krok to dokładne omówienie i wytłumaczenie wszystkich czynności, które mają zostać przeprowadzone. Nasi pacjenci zawsze dokładnie znają swój plan leczenia, uzyskują także szczegółowe informacje o możliwych metodach znieczulenia i wspólnie z lekarzem wybierają najbardziej odpowiednią dla nich opcję.

 

Samo leczenie przebiega w komfortowych warunkach i przeprowadzane jest przez doświadczonego specjalistę, zawsze w znieczuleniu, a w razie potrzeby, także z zastosowaniem metod uspokajających i relaksujących. Ponadto, zarówno przed, jak i po wizycie nasi pacjenci mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu, fachową obsługę oraz wszelkie udogodnienia dostępne w naszym centrum. Wspólnie jesteśmy w stanie zmienić państwa podejście do dentysty, pozbyć się lęku przed leczeniem, a także zapomnieć o wcześniejszych, złych doświadczeniach.

Leczenie pacjentów cierpiących na dentofobię

  • indywidualny program leczenia
  • bezbolesne metody znieczulenia
  • doświadczeni lekarze
  • cierpliwość i zrozumienie problemu
  • bezstresowa, przyjazna atmosfera
  • komfortowe warunki
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close