887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Karty podarunkowe DENTestetica

Szczególny dzień, ważna rocznica, a może po prostu prezent bez okazji, po to, żeby pokazać komuś, że jest dla Ciebie naprawdę ważny? Karty podarunkowe DENTestetica to najlepszy sposób, żeby okazać swoją miłość, troskę i zadbać o tych, na których najbardziej nam zależy.

Jak działają karty podarunkowe DENTestetica?

kartaTo specjalne karty wydawane przez DENTestetica, które upoważniają do skorzystania z usług oferowanych w naszym gabinecie. Wystarczy kupić kartę o ustalonej wartości i podarować ją bliskiej osobie.

Karta jest ważna aż 12 miesięcy, dzięki czemu można swobodnie umówić wizytę w dogodnym okresie, a także bez problemu zrealizować również długoterminowy plan leczenia.

 

Jakiej wartości są karty?

Karta może mieć dowolną wartość, która będzie wielokrotnością 50 zł. Tylko od Państwa zależy wysokość kwoty jaką obdarowana osoba przeznaczy na zabiegi w naszym gabinecie. Istnieje również możliwość dopłaty brakującej kwoty podczas opłacania usługi.

zamow karte

Komu mogę podarować kartę?

Dzieci, rodzice, rodzeństwo, przyjaciele. Każda osoba, która jest Ci bliska z pewnością doceni Twoją troskę i zaangażowanie. Czy pasuje dać taki upominek? Oczywiście. Elegancki wygląd i najwyższe standardy DENTestetica to gwarancja pięknego i wyjątkowego prezentu.

Jak kupić kartę?

To bardzo proste. Wystarczy przyjść albo zadzwonić do naszego gabinetu i zapytać o karty podarunkowe. Płatności można dokonać kartą, gotówką lub przelewem na nasze konto. Nasza obsługa udzieli Państwu szczegółowych informacji oraz odpowie na wszystkie pytania.

Zrób niespodziankę komuś bliskiemu

karty-upominkowe-dentestetica

Piękny uśmiech nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego karta podarunkowa DENTestetica to wspaniały prezent, który można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami oraz dowolnie zaplanować swoje wizyty.

Leczenie, uzupełnienie braków, a może wybielanie? Karty podarunkowe to bardzo elegancki i zawsze trafiony prezent, który cieszy się coraz większą popularnością.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close