887 05 05 01
Pon.-Pt. 9.00-20.00

Bezpłatne konsultacje stomatologiczne online

#ZostańWDomu #PomagamyOnline Specjalna akcja Dentestetica. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji online przez Whatsappa. Zobacz jak łatwo możesz to zrobić.

Drogie Pacjentki i Pacjenci,

Jako lekarze chcemy pomagać i czujemy społeczną oraz zawodową odpowiedzialność za zdrowie wszystkich osób w potrzebie. Wiemy, że w obecnej wyjątkowej sytuacji dostęp do opieki medycznej jest mocno ograniczony, a w niektórych przypadkach niemal niemożliwy do uzyskania.

Właśnie dlatego postanowiliśmy uruchomić bezpłatne porady online dla wszystkich potrzebujących pilnej pomocy stomatologicznej. Taka rozmowa nie zastąpi wizyty w gabinecie, ale w wielu przypadkach może być pomocna i wskazująca, jakie działania należy podjąć.

Jak to działa? Wypełnij formularz i daj nam znać jak możemy Ci pomóc. Nasz lekarz jak najszybciej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefony za pomocą video rozmowy Whatsapp.

 

Ważne: Do skorzystania z konsultacji online konieczna jest zainstalowana aplikacja Whatsapp w telefonie i możliwość przeprowadzenia rozmowy video.

Zamów bezpłatne konsultacje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia konsultacji online. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowana, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz usunięcia w dowolnym momencie. Dane osobowe nie są przekazywane poza EOG, ani nie zapadają na ich podstawie zautomatyzowane decyzje. Administratorem danych osobowych jest firma MEDTOUR sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Kamiennej 21, właściciel marek Dentestetica i Stomatologia ślubna.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close