887 05 05 01
Pon.-Pt. 9.00-20.00 Sob. 9.00-15.00*

Bezpieczeństwo w Dentestetica

W trosce o naszych Pacjentów oraz cały personel, ściśle przestrzegamy zasad i procedur, gwarantując najwyższe standardy higieny oraz bezpieczeństwa. Zobacz, czego możesz się spodziewać podczas każdej wizyty w naszej klinice.

Przed wizytą

Zanim umówisz się na wizytę, nasza recepcja przeprowadzi dokładny wywiad telefoniczny dotyczący Twojego zdrowia i ewentualnych elementów ryzyka. Jest to niezbędny element weryfikacyjny dla każdego pacjenta. Przypominamy nasze telefony +48 877 05 05 01 oraz +48 887 05 05 02

 

Temperatura

W poczekalni mierzymy temperaturę każdemu wchodzącemu pacjentowi za pomocą termometrów bezdotykowych.

 

 

Żele do dezynfekcji rąk

Znajdziesz je w naszej poczekalni oraz w toalecie. Prosimy o umycie i zdezynfekowanie rąk przed i po wizycie w gabinecie.

 

 

Poczekalnia i gabinety

W gabinetach regularnie stosujemy lampy bakteriobójcze UV o najwyższej skuteczności, co kilka godzin wykonujemy też czyszczenie i dezynfekowanie przestrzeni wspólnych. Żeby uniknąć kolejek w poczekalni, stosujemy wydłużone czasy wizyty oraz większe przerwy pomiędzy kolejnymi pacjentami.

 

Środki ochrony osobistej

Lekarze są wyposażeni w jednorazowe środki zapewniające maksymalną ochronę i bezpieczeństwo. Ponadto każdy pacjent otrzymuje podkładkę ochronną na twarz i pole higienizacyjne, standardowo stosujemy też jednorazowe materiały takie jak kubeczek, fartuch ochronny, zagłówek, ssak, ślinociąg itd.

 

Narzędzia i fotel

Wszystkie narzędzia są sterylizowane w specjalistycznych autoklawach i rozpakowywane podczas wizyty przy pacjencie. Unit (fotel) stomatologiczny i cały gabinet jest dezynfekowany po każdym pacjencie.

 

Płatność bezgotówkowa

Jak zawsze masz możliwość zapłacenia bezdotykowo, za pomocą karty, telefonu lub przelewu.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close