887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Bezpieczeństwo w Dentestetica

W trosce o naszych Pacjentów oraz cały personel, ściśle przestrzegamy zasad i procedur, gwarantując najwyższe standardy higieny oraz bezpieczeństwa. Zobacz, czego możesz się spodziewać podczas każdej wizyty w naszej klinice.

Przed wizytą

U wszystkich pacjentów przeprowadzamy wywiad epidemiologiczny oraz zbieramy oświadczenia o stanie zdrowia. Pamiętaj, jeśli czujesz się źle lub zauważasz u siebie jakiekolwiek oznaki przeziębiania albo choroby zadzwoń i przełóż wizytę.

Przypominamy nasze telefony +48 877 05 05 01 oraz +48 887 05 05 02

 

Recepcja

W poczekalni mierzymy temperaturę każdemu wchodzącemu pacjentowi za pomocą termometrów bezdotykowych.

Z siedmiu gabinetów działają jedynie trzy, a grafik wizyt jest układany tak, żeby pacjenci oczekujący na wizytę i kończący ją nie mijali się w poczekalni. W przypadku, gdy w poczekalni jest więcej niż jeden pacjent, zapewniamy bezpieczny odstęp przynajmniej 2 metrów.

W recepcji zamontowana została specjalna szyba ochronna.

Żele do dezynfekcji rąk

Znajdziesz je w naszej poczekalni oraz w toalecie. Prosimy o umycie i zdezynfekowanie rąk przed i po wizycie w gabinecie.

 

 

Poczekalnia i gabinety

W gabinetach regularnie stosujemy lampy bakteriobójcze UV o najwyższej skuteczności, co kilka godzin wykonujemy też czyszczenie i dezynfekowanie przestrzeni wspólnych.

Żeby uniknąć kolejek w poczekalni, stosujemy wydłużone czasy wizyty oraz większe przerwy pomiędzy kolejnymi pacjentami.

 

Środki ochrony osobistej

Lekarze są wyposażeni w jednorazowe środki zapewniające maksymalną ochronę i bezpieczeństwo. Ponadto każdy pacjent otrzymuje podkładkę ochronną na twarz i pole higienizacyjne, standardowo stosujemy też jednorazowe materiały takie jak kubeczek, fartuch ochronny, zagłówek, ssak, ślinociąg itd.

 

Narzędzia i fotel

Wszystkie narzędzia są sterylizowane w specjalistycznych autoklawach i rozpakowywane podczas wizyty przy pacjencie. Unit (fotel) stomatologiczny i cały gabinet jest dezynfekowany po każdym pacjencie.

 

Płatność bezgotówkowa i inne

Jak zawsze masz możliwość zapłacenia bezdotykowo, za pomocą karty, telefonu lub przelewu.

Zminimalizowaliśmy liczbę pracowników przebywających w placówce. Cały personel, zarówno medyczny jak i administracyjny, przestrzega bezwzględnie wszystkich zasad higieny.

 

Bezpieczeństwo w Dentestetica

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close