887 05 05 01
Pon.-Czw. 9.00-20.00, Pt. 9.00-15.00

Będzie pięknie

Dbamy o naszych Pacjentów w każdej sytuacji. Właśnie dlatego chcemy zrobić wszystko, żeby Wasz uśmiech znów wyglądał zdrowo i wspaniale. Bo wierzymy, że już niedługo znowu będzie pięknie, a my znajdziemy wiele powodów do uśmiechu.

Stomatologia ogólna

Konsultacje i leczenie zachowawczepoczątkiem wszelkich zmian i metamorfoz uśmiechu. Przełom roku to świetny moment, żeby umówić się na kontrolny przegląd jamy ustnej, zrobić higienizację i uzupełnić ewentualne ubytki. A także zaplanować większe zmiany.

Kompleksowa opieka stomatologiczna oznacza, że w czasie wizyty możesz porozmawiać szeroko o swoich oczekiwaniach i potrzebach. Każdy z naszych lekarzy chętnie doradzi, w razie potrzeby skonsultuje się z odpowiednim specjalistą oraz przedstawi dostępne opcje leczenia.

Dentestetica to miejsce w którym szczególną wagę przykładamy do jakości oferowanych zabiegów oraz wspólnego planowania harmonogramu wizyt wraz z pacjentem. Odwiedzając nas masz pewność, że trafiasz pod opiekę ekspertów od pięknego uśmiechu.

Bez bólu i stresu

Doskonale rozumiemy każdy rodzaj obaw i lęku przed dentystą. Pacjenci cierpiący na dentofobię od zawsze mogą liczyć na nasze doświadczenie, przyjazną atmosferę oraz tempo i sposób leczenia dostosowany do ich indywidualnych potrzeb.

Według badań i naszych wieloletnich doświadczeń, stres na myśl o gabinecie stomatologicznym nie zależy od płci czy wieku. Może dotknąć każdego, w dowolnym momencie życia i w żadnym wypadku jest powodem do wstydu. Jest natomiast sygnałem dla lekarza, że ma przed sobą ważne zadanie zapewnienia jak najwyższego poziomu komfortu i poczucia bezpieczeństwa swojemu pacjentowi.

Dostępne w Dentestetica metody znieczulenia, takie jak m.in. sedacja wziewna czy narkoza, pozwalają na realizowanie zarówno podstawowego leczenia, jak i skomplikowanych zabiegów bez odczuwania jakiegokolwiek bólu, czy nawet świadomości przeprowadzanych czynności.

Dowiedz się więcej o dostępnych metodach znieczulenia >>>

Uśmiech szyty na miarę

Drobna korekta czy całkowita metamorfoza? Piękne zęby to zdrowie, dobry wygląd, ale również świetna samopoczucie, pewność siebie i chęć, żeby częściej pokazywać je światu w szerokim uśmiechu.
Od wielu lat specjalizujemy się w stomatologii estetycznej i z nieustanną dumą i wzruszeniem obserwujemy jak korekta uśmiechu potrafi wpłynąć na poprawę jakości życia naszych pacjentów.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić:
• Implanty, licówki, bonding
• Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu (Digital Smile Design)
• Invisalign – Niewidoczna ortodoncja dla dorosłych

Zapraszamy do naszych gabinetów Kraków, ul. Kamienna 21, IV piętro Rejestracja telefoniczna 887 05 05 01 lub mailowa biuro@dentestetica.pl Do zobaczenia!

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.


close