facebook close
887 05 05 01
Pon-pt. 09.00-19.00

Konkurs Dentestetica
Zostań Ambasadorem Invisalign

Planujesz rozpocząć leczenie ortodontyczne, a do tego lubisz podejmować wyzwania? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Zostań Ambasadorem Invisalign w DENTestetica, a my pokryjemy jego całkowite koszty. Wchodzisz w to?

Co będzie należeć do zadań ambasadora?

Zależy nam, żeby jak najwięcej osób mogło poznać korzyści i efekty z leczenia metodą Invisalign. Dlatego zadaniem ambasadora będzie dzielenie się na bieżąco swoją historią w Dentestetica, udział w naszych sesjach i eventach, a przede wszystkim dobra zabawa podczas relacji z leczenia.

Kto może zostać ambasadorem?

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które w dniach od 15 do 31 marca rozpoczną leczenie ortodontyczne metodą Invisalign w naszej klinice.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Jesteś gotowy na podjęcie naszego wyzwania? Jeśli tak, wystarczy, że zrobisz selfie i wrzucisz je na swój profil na FB. Pamiętaj, żeby otagować zdjęcie naszymi hasztagami – #DENTestetica i #InvisalignKrakow, a także oznaczyć nas we wpisie. Oczywiście post musi być dostępny publicznie. Naszego ambasadora wybierzemy spośród trzech osób, które zbiorą pod swoimi selfie najwięcej lajków. Prawda, że proste?

Jaka jest nagroda?

Fejm bycia naszym ambasadorem oraz całkowicie sfinansowane leczenie ortodontyczne metodą Invisalign.

Jak i kiedy poznamy zwycięzcę?

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek, 3 kwietnia o godzinie 14:00 na naszym fanpage. Lajki można zbierać do 31 marca, do godziny 14:00. Trzymamy kciuki za wszystkich!

Informacje dodatkowe

Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu, wyboru zwycięzcy, nagrody i obowiązków Ambasadora dostępne w regulaminie.

Konkurs Dentestetica Zostań Ambasadorem Invisalign


Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.