facebook close
887 05 05 01
Pon.-Pt. 8.00-21.00 Sob. 9.00-15.00

Invisalign na co dzień

Łatwiej podjąć decyzję o rozpoczęciu długotrwałego leczenia ortodontycznego, kiedy wiesz, że nie będzie ono mieć negatywnego wpływu na komfort Twojego życia. Z Invisalign® nie musisz martwić się o podrażnione dziąsła i policzki, mało estetyczny wygląd aparatu czy trudności z codzienną higieną jamy ustnej.

Niewidoczny i komfortowy

Aparat Invisalign, wykonany z plastycznego silikonu, nie tylko nie podrażnia jamy ustnej i jest wygodny w noszeniu, ale także pozwala na szybkie i bezproblemowe wyjęcie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Oznacza to, że tak jak przed leczeniem możesz swobodnie jeść wszystkie produkty, na jakie tylko masz ochotę, a mycie zębów po każdym posiłku nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

 

 

Aparat stworzony specjalnie dla Ciebie

Ważne spotkanie lub szczególna okazja? Możesz zostawić swój aparat w domu, bez konieczności wizyty u lekarza czy zaburzenia cyklu leczenia.

W codziennym noszeniu Invisalign jest wygodny i niemal całkowicie niewidoczny. Większość ludzi nie zorientuje się, że masz go na zębach, dzięki czemu prze cały czas możesz czuć się swobodnie i komfortowo.

Invisalign to także najlepsza metoda dla zajętych i zapracowanych. Komplet wkładek otrzymujesz od razu, do samodzielnej zmiany co 14 dni, a kontrolna wizyta u lekarza nie musi odbywać się częściej niż raz na 6 tygodni.

 


Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.