facebook close
887 05 05 01
Pon.-Pt. 8.00-21.00 Sob. 9.00-15.00

Aparat na zęby w każdym wieku

Aparat ortodontyczny, którego nie widać? Prostowanie zębów bez bólu i ograniczeń? Metoda skuteczna zarówno u młodzieży, jak i dorosłych? Na wszystkie te pytania z przyjemnością odpowiadamy: Tak, to możliwe! Poznaj Invisalign®.

Aparat ortodontyczny dla dorosłych

Od jakiegoś czasu myślisz o podjęciu leczenia ortodontycznego i poprawie wyglądu swojego uśmiechu, jednak na obecnym etapie życia, nie chcesz rozważać stałego i widocznego aparatu na zęby.

Jeśli tak, Invisalign to doskonałe rozwiązanie, które gwarantuje Ci komfort, swobodę i znakomite efekty, bez konieczności zmiany swojego stylu życia, stosowania specjalnej diety czy rezygnowania z dotychczasowej swobody.

 

Kraków

Innowacyjne rozwiązanie

stały aparat ortodontyczny invisalignWykonany ze specjalnego, termoutwardzanego silikonu aparat ortodontyczny Invisalign to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych, stałych aparatów na zęby z zamkami.

 

Jest niemal całkowicie niewidoczny podczas noszenia, więc nie musisz obawiać się o swój wygląd podczas ważnych spotkań czy wystąpień.

 

Aparat bez trudu wyjmiesz na krótki czas, a podczas codziennego użytkowania i tak pozostanie on niezauważony przez większość osób. I co najważniejsze, Twój uśmiech będzie doskonalszy już od pierwszego założenia.

 

Żyj po swojemu, bez ograniczeń

DENTestetica - Invisalign - aparat na zeby ktorego nie widac - KrakówZ miękkimi, elastycznymi nakładkami Invisalign® możesz czuć się komfortowo w każdej sytuacji.

 

Wyjście do restauracji ze znajomymi? Bez obaw, żadne resztki jedzenia nie znajdą się w Twoim aparacie. Jesz jak chcesz i kiedy chcesz.

 

Invisalign to także sprzymierzeniec Twojego kalendarza. Kontrolne wizyty co 6 tygodni to jedyne czego będziesz potrzebować podczas przebiegu całego leczenia ortodontycznego.

 

 

 

 

Higiena na najwyższym poziomie

Podczas leczenia stałym aparatem na zęby Invisalign nie tylko możesz obserwować widoczne zmiany w swoim zgryzie niemal z dnia na dzień, ale także bez problemu dbasz o higienę jamy ustnej.

Wygodne we wkładaniu i wyjmowaniu nakładki zapewniają Ci całkowitą swobodę.

Piękny uśmiech i zdrowe zęby? Dowiedz się więcej o zdrowotnych korzyściach leczenia ortodontycznego Invisalign.

 

ortodonta kraków

Czy Invisalign® jest dla Ciebie?

Decyzja o leczeniu Invisalign to jeden z najważniejszych momentów dla pielęgnacji Twoich zębów. Dlatego nie spiesz się z jej podjęciem. Zapoznaj się krok po kroku informacjami, a także nie wahaj się spotkać z naszym specjalistą z DENTestetica Kraków, żeby porozmawiać i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości.

Czytaj również: Leczenie wad zgryzu


Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.