facebook close
887 05 05 01
Pon-pt. 09.00-19.00

Protetyka stomatologiczna

Odtwarzanie utraconych lub uszkodzonych zębów to ważna część leczenia dentystycznego. Protetyka stosowana jest także w dentystyce estetycznej i pozwala osiągnąć wspaniałe efekty wizualne. Zapraszamy do DENTestetica i konsultacji z naszym specjalistą, który z pewnością doradzi oraz zrealizuje najlepszy dla Państwa model leczenia.

Leczenie protetyczne w DENTestetica

W naszym gabinecie oferujemy pełen zakres leczenia protetycznego obejmujący uzupełnienie braków w naturalnym uzębieniu (m.in. mosty, protezy) oraz podnoszenie estetyki uśmiechu (m.in. inlaye, licówki ceramiczne).

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi w Krakowie. Wszystkie prace dla naszych pacjentów wykonywane są z atestowanych materiałów najwyższej jakości. Wykonywane elementy: licówki, korony, mosty, wkłady inlaye oraz protezy różnych typów.

 

DENTestetica - protetyka

Dobór kolorów

W leczeniu protetycznym dobór kolorów ma równie duże znaczenie jak odpowiednie dopasowanie protezy. Żeby pomóc naszym pacjentom w podjęciu decyzji stosujemy najnowsze techniki analizy koloru zębów naturalnych, między innymi urządzenie EasyShade, które pozwala precyzyjnie określić odpowiedni odcień bieli.

Korony protetyczne

Korony porcelanoweKorony protetyczne niemal nie do odróżnienia przypominają naturalne zęby. Stosuje się je w przypadku bardzo zniszczonego uzębienia, po leczeniu kanałowym oraz w formie mostu do uzupełnienie braku jednego lub kilku zębów.

Inlay / Onlay

To wypełnienia wykonywane „na wymiar” w laboratorium protetyki. Są trwalsze, szczelniejsze i bardziej odporne na ścieranie niż tradycyjne wypełnienia kompozytowe.

Licówki porcelanowe

Licówki to porcelanowe nakładki o grubości około 0,5mm nakładane na naturalne zęby, które przynoszą wspaniały, piękny i trwały efekt „hollywoodzkiego uśmiechu”. Wskazania do ich wykonania to między innymi korekta kształtu i ułożenia zębów, przebarwienia czy nieestetyczne wypełnienia przednich zębów.

Protezy

W DENTestetica wykonujemy protezy całkowite akrylowe (przy braku całego uzębienia) oraz protezy szkieletowe z różnymi opcjami mocowania. Możliwy jest montaż na naturalnych zębach, koronach protetycznych, a także na implantach za pomocą specjalnych zatrzasków.


Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.