facebook close
887 05 05 01
Pon-pt. 09.00-19.00

Dni Otwarte Invisalign – Ortodoncja dla dorosłych

Kiedy: 20-21 kwietnia 2017, od 9 do 19
Gdzie: Dentestetica, ul. Kamienna 21, Kraków, Fronton, IV piętro
Dla kogo: Dla wszystkich po 30-stce, którzy myślą o aparacie na zęby

Poznaj ortodoncję dla dorosłych

 

Ważna konferencja, obiad z kontrahentami, prezentacja dla zarządu, trening kickboxingu, kolacja w nowej knajpie, wypad na weekend z przyjaciółmi. Żyjesz tak jak lubisz, na swoich zasadach i w swoim stylu.

Aparat na zęby po 30-stce? Czy to nie za późno na leczenie ortodontyczne? Invisalign to aparat ortodontyczny dedykowany dla osób dorosłych, z ukształtowanym zgryzem. Dokładnie taki, jakiego zawsze szukałeś.

Co wyróżnia Invisalign od innych aparatów? To zupełnie nowa technologia w stomatologii. Ruchome, przezroczyste nakładki z termoutwardzanego silikonu są niemal całkowicie niewidoczne dla innych, a co najważniejsze, możesz je łatwo wyciągnąć na czas posiłku, mycia zębów, a także ważnego spotkania czy wystąpienia. Czy coś jeszcze Cię powstrzymuje?

Event na FB: https://www.facebook.com/events/1316375461776195/?fref=ts

Dni Otwarte w Dentestetica

20 i 21 kwietnia 2017 zapraszamy do naszej kliniki na Dni Otwarte Invisalign – Ortodoncja dla dorosłych, w czasie których przybliżamy wszystkim zainteresowanym metodę leczenia Invisalign, odpowiemy na Wasze pytania oraz zaprosimy na bezpłatne konsultacje.

Przyjdź na nasze Dni Otwarte i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

W klinice będzie czekać na Ciebie:

  • bezpłatne konsultacje z lekarzem ortodontą
  • 25% zniżki na leczenie metodą Invisalign
  • bezpłatne konsultacje ze specjalistą medycyny estetycznej
  • 50% zniżki na zabiegi medycyny estetycznej

Ze względu na duże zainteresowanie konsultacjami, prosimy o umawianie się na wizyty. Możecie to zrobić wysyłając nam wiadomość na Facebooku, pisząc na biuro@dentestetica.pl, albo dzwoniąc pod nasz numer telefonu: 887 050 501 lub 887 050 502. Do zobaczenia na Kamiennej 21!

 

 

Kompleksowe spojrzenie na uśmiech

Braki w uzębieniu często wywołują widoczne zmiany w obrębie kształtu całej twarzy. Opadanie skóry i kącików ust, zaburzenie proporcji albo asymetria owalu to tylko niektóre z problemów, które niepotrzebnie dodają nam lat. A przecież kiedy decydujesz się na leczenie ortodontyczne lub implantologiczne, zależy Ci, żeby rezultat był naprawdę widoczny i nic nie przyćmiło końcowego efektu.

Ponieważ wiemy, że piękny obraz wieńczy odpowiednia rama, równie kompleksowo staramy się patrzeć na leczenie naszych pacjentów. Dlatego rozszerzyliśmy ofertę kliniki o wybrane zabiegi medycyny estetycznej, wykonywane przez doświadczoną lekarkę oraz dyplomowaną specjalistkę medycyny estetycznej, dr Karolinę Kuśnierz.

 

Więcej szczegółów

 


Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i aktualnościami w DENTestetica.